خرید فروش دستگاه کاروسل سی ان سی cnc
خرید فروش دستگاه کاروسل

خرید فروش دستگاه کاروسل سی ان سی cnc

خرید فروش دستگاه کاروسل سی ان سی cnc: انواع مختلفی از دستگاه های کاروسل با سیستم سی ان سی را از بازار صنعت آرنیوس می توانید دریافت نمایید.

دستگاه های تراش از ابتدایی ترین انواع ماشین ابزارها به شمار می روند و بعد سال ها شاهد این هستیم که انواع و اقسام مختلف این دستگاه ها ساخته شده و روانه بازار گشته است که هر کدام برای حوزه ی خاصی از صنعت به کار می رود.

یکی از دستگاه پرکاربرد صنعتی که برای ماشین کاری های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه تراش کاروسل سی ان سی cnc است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

در هنگام خرید دستگاه کاروسل سی ان سی cnc لازم است برخی از پارامترها را در نظر بگیریم و آن ها را با سایر دستگاه ها مقایسه نماییم که بدین شرح می باشند:
حداکثر قطر کارگیری میز دستگاه
حداکثر میزان قطر ماشین کاری
میزان فاصله هولدر تا میز
حداکثر وزن قطعه کار
قطر میز، محدوده سرعت میز کمترین و بیشترین مقدار آن، تعداد سرعت گیربکس، حداکثر گشتاور میز
تعداد سیستم تعویض ابزار، نوع ابزار، سایز ابزار
و…

که این موارد برخی از پارامترهای مهم و فنی در هنگام خرید دستگاه کاروسل سی ان سی cnc می باشد که لازم است آن ها به دقت مورد توجه قرار دهیم.
علاوه بر دستگاه کاروسل نمونه های مختلفی از دستگاه های تراش در بازار موجود هستند که هر کدام برای کاربرد های خاصی استفاده می شوند برای مثال دستگاه کپی تراش که منظور از دستگاه کپی تراش دستگاهی است که قطعات هم اندازه و هم شکل مطابق با نمونه و یا شابلون تولید می کند.
شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید فروش دستگاه کاروسل سی ان سی cnc دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره های ما بهره مند گردید یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو