خرید فروش دستگاه نورد پروفیل دست دوم
خرید فروش نورد رول کن

خرید فروش دستگاه نورد پروفیل دست دوم

خرید فروش دستگاه نورد پروفیل دست دوم: دستگاه های کارکرده اما تمیز نیز در صورتی که از ساختمان مکانیکی بسیار مناسبی برخودار باشند می توانند جوابگوی بسیاری از نیازهای ما در صنعت باشند و می توان به جای خرید دستگاه های نو، از دستگاه های دست دوم استفاده نمود و آن ها را خریداری کرد.

در تعریف فرایند نورد کاری می توان گفت که این فرایند یک روش شکل دهی مواد با قابلیت موم سانی می باشد که این فرایند در دماهای پایین و نزدیک به دمای اتاق صورت می گیرد برای روی فلزات و برخی از پلیمرهایی که دارای قابلیت موم سانی هستند صورت می گیرد. نورد به صورت گرم نیز می تواند باشد که برای افزایش قابلیت نورد کاری قطعات و همچنین نورد قطعاتی که امکان تغییر شکل آنها در دماهای پایین نیست می توان از نورد گرم استفاده نمود.

دستگاه نورد پروفیل

فرایند نورد کاری در واقع به عنوان یکی از مناسب ترین و کاربردی ترین شیوه ها به منظور شکل دادن قطعات فلزی است که در این روش به منظور شکل دهی قطعات، آن ها را از میان غلطک های مخصوصی عبور می دهند. با استفاده از این روش می توان قطعات مختلفی نظیر تیر آهن، نبشی که دارای مقاطع مختلف می باشند را به این روش تولید نمود.

یکی از روش هایی که با نورد کاری در رقابت است روش فورجینگ است که برتری هر کدام از روش های نورد کاری و فورجینگ بستگی به پیشرفته بودن تکنولوژی به کار رفته در آن ها دارد. اما از نظر مقایسه و همچنین از نظر حجم کاری و کیمیت قطعات تولید شد می توان گفت که فرایند نورد کاری در مقام و درجه بالاتری نسبت به روش فورجینگ در زمینه شکل دادن به فلزات دارد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش دستگاه نورد پروفیل دست دوم و نو است که شما می توانید دستگاه مورد نظر خود را در این مرکز سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو