خرید فروش دستگاه خم کن پروفیل اتوماتیک
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

خرید فروش دستگاه خم کن پروفیل اتوماتیک

خرید فروش دستگاه خم کن پروفیل اتوماتیک: دستگاه خم کن پروفیل از دیگر دستگاه های کاربردی است که در زمینه خدمات آن می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

گاهی جهت ساخت بسیاری از تجهیزات صنعتی نیاز به خم کاری بر روی ورق های پروفیل است و برای اجرای این عمل نیاز به دستگاه مناسبی است، دستگاه که در صنعت برای این منظور ساخته شده و اکنون بسیار مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه خم کن پروفیل است که از ساختار و ساختمان خاصی برخوردار می باشد، دستگاه خم کن پروفیل در سه نوع CNC ، NC و دستی در بازار موجود هستند و هر کدام دارای مشخصه های خاصی می باشند که در هنگام خرید باید با توجه به نیاز یکی از این نمونه ها را انتخاب کنیم.

دستگاه های خم کن پروفیل دارای ابعاد متفاوتی می باشند و ابعاد و اندازه این دستگاه ها بستگی به نوع پروفیل مورد استفاده و همچنین میزان شعاع خم مورد نظر متغییر می باشد. بدین صورت که با افزایش شعاع خم و همچنین بیشتر شدن ابعاد پروفیل باید ابعاد دستگاه بزرگتر باشد و همچنین با کمتر شدن ابعاد شعاع خم و ابعاد پروفیل باید ابعاد دستگاه نیز کوچکتر گردد. لذا نحوه انتخاب ابعاد دستگاه بستگی به قطعه کارهایی دارد که شما تصمیم به خم کاری آن ها دارید.

ابعاد یک نمونه از دستگاه های خم کن پروفیل موجود در بازار بدین شرح است:
چنانچه ابعاد پروفیل مورد استفاده شما برابر 40*40 میلی متر باشد و همچنین قطر خم برابر 20 سانتی متر باشد آن گاه طول دستگاه برابر 70 سانتی متر، عرض دستگاه 70 سانتی متر، ارتفاع دستگاه 55 سانتی متر است. این ابعاد مربوط به یکی از دستگاه های موجود در بازار می باشد.

جهت خرید فروش دستگاه خم کن پروفیل اتوماتیک در انواع مختلف می توانید با متخصصان ما مکاتبه کرده و یا احتیاجات و خدمات خود را در این مرکز ثبت نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو