خرید فروش دستگاه خم کن لوله فولادی فلزی
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

خرید فروش دستگاه خم کن لوله فولادی فلزی

خرید فروش دستگاه خم کن لوله فولادی فلزی: صنایع بسیاری هستند که از قطعات فلزی خم کاری شده استفاده می کنند و لازمه این کار استفاده از ماشین آلات خم کاری است.

این ماشین آلات می توانند از کنترلرهای NC و CNC بهره مند باشند و همچنین می توانند از ساختمان ساده تری برخوردار باشند. قطر لوله ای را که دستگاه خم کن لوله می تواند خم کند بستگی به نوع دستگاه خریداری شده دارد برای مثال ممکن دستگاه خریداری شده توانایی خم کاری تا قطر 3 اینچ را داشته باشد و هر زاویه ای را که لازم باشد می توانند بر روی قطعه مورد نظر پیاده سازی کنند.

از نظر نحوه قرار گیری و جایگیری می توانند در دو نوع افقی و عمودی باشند و همچنین برخی از دستگاه های موجود هر دو قابلیت را باهم دارند یعنی هم می توانند به صورت افقی مورد استفاده قرار گیرند و هم به صورت عمودی.

طراحی این دستگاه ها باید به گونه ای باشد که اپراتور بتواند به راحتی پارامترهای مورد نظر را به دستگاه داده و دستگاه را آماده به کار کند. نکته مهم دیگری که در طراحی دستگاه های خم کن لوله های فولادی و فلزی باید در نظر داشت سرعت و دقت اجرای کار است به طوری که نباید بر روی قطعه کار اثراتی از قبیل پیچش و یا لهیدگی مشاهده شود که این موارد به طراحی مناسب دستگاه وابسته است.

دستگاه خم کن لوله فولادی و فلزی در قدرت های مختلفی تولید و عرضه می شوند که با توجه به ابعاد قطعه مورد نظر و همچنین شعاع خم باید دستگاهی با قدرتی مناسب را انتخاب کنید.

از طریق مکاتبه با متخصصین ما می توانید از خدمات خرید فروش دستگاه خم کن لوله فولادی فلزی در بازار صنعت آرنیوس بهره مند شوید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو