خرید فروش دستگاه بورینگ cnc دست دوم
خرید فروش دستگاه بورینگ

خرید فروش دستگاه بورینگ cnc دست دوم

خرید فروش دستگاه بورینگ cnc دست دوم: نمونه های با کیفیت از دستگاه های بورینگ سی ان سی دست دوم را می توانید از کارشناسان فعال ما تهیه کنید.

دستگاه بورینگ سی ان سی cnc یک دستگاه سوراخ تراش و همانند دستگاه های فرز سنتر با محور افقی است. دستگاه های بورینگ سی ان سی به طور معمول حداقل دارای 5 محور حرکتی می باشند:
محور حرکت طولی اسپیندل ( محورw )
حرکت طولی خود کلگی دستگاه ( محورZ )
حرکت بالا و پایین کلگی ( محورY )
حرکت عرضی میز دستگاه ( محور X )

این موارد توضیح کوتاهی در مورد محورهای به کار رفته در دستگاه بورینگ سی ان سی هستند و در تمام دستگاه های بورینگ سی ان سی موجود در بازار بسته به نوع دستگاه، این محورها می توانند باهم کار کنند و یا فقط دو یا چند محور آن با هم کار کند.

شما نیز چنانچه تصمیم به خرید دستگاه بورینگ سی ان سی تراش دست دوم دارید در ابتدا تمام پارامترها و کارایی هایی را که از یک دستگاه خوب انتظار دارید را مشخص کنید و سپس نیازهای خود را لیست کنید آنگاه باتوجه نیازهای خود مناسب ترین دستگاه را انتخاب نمایید. البته در انتخاب خود هرگز آینده نگری را از یاد نبرید و چنانچه این امکان وجود دارد که در آینده نوع فعالیت شما کمی متفاوت شود و یا کار شما گسترش پیدا کند لازم است دستگاهی را انتخاب کنید که با نیازهای آینده شما نیز همخوانی داشته باشد.

برخی از پارامترهایی را که در هنگام خرید دستگاه دست دوم باید در نظر داشت بدین شرح است: نوع و برند دستگاه، سال ساخت آن، ابعاد حرکتی تمام محور های آن، مدت زمان کارکرد دستگاه، نوع و برند اسپیندل، پارامترهای فنی مربوط به عملکرد اسپیندل، توانایی های ماشین کاری دستگاه و …

شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید فروش دستگاه بورینگ cnc دست دوم دارید می توانید با بازار صنعت آرنیوس تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو