خرید فروش دستگاه بورینگ سی ان سی cnc
خرید فروش دستگاه بورینگ

خرید فروش دستگاه بورینگ سی ان سی cnc

خرید فروش دستگاه بورینگ سی ان سی cnc: انواع دستگاه های بورینگ با کیفیت و کارایی مناسب را می توانید از بازار صنعت آرنیوس دریافت نمایید.

دستگاه بورینگ سی ان سی cnc یکی دیگر از دستگاه های صنعتی به کار رفته در فرایند ماشین کاری است. ماشین کاری به وسیله دستگاه بورینگ سی ان سی cnc به عنوان یکی از متنوع ترین روش های ماشین کاری به شمار می رود و در بسیاری از بخش های بزرگ و سنگین و در پورسه هایی که امکان تراش کاری، فرزکاری و مته کاری نمی باشد از این دستگاه استفاده می کنند که یک نمونه آن مربوط به ماشین کاری قاب موتور و سایر محفظه های ماشینی است.

هریک از دستگاه های بورینگ سی ان سی cnc دارای مشخصه های فنی خاصی هستند که لازم است در هنگام خرید به آن ها دقت کافی و لازم داشته باشیم مواردی از قبیل: طول و ارتفاع دستگاه، ابعاد میز دستگاه، نوع سیستم کنترلی، نوع اسپیندل به کار رفته در دستگاه، کورس حرکتی محور های X,Y,Z و … که این موارد برخی از پارامترهای اساسی در کارکرد دستگاه بورینگ سی ان سی می باشند.

دستگاه های بورینگ سی ان سی cnc در دو مدل دستگاه بورینگ افقی و بورینگ عمودی در دسترس هستند. این دستگاه ها دارای دقت بسیار بالایی در زمینه انجام پروسه های کاری مربوط به خود می باشند و همچنین این ماشین آلات از ابزارهایی استفاده می کنند که بر روی آن ها نصب شده است که به سرعت و دقت کار می افزایند، هر دستگاه بورینگ بسته به نوع آن از تعداد ابزار خاصی پشتیبانی می کند برای مثال ممکن دستگاه مورد نظر از 60 نوع ابزار مختلف پشتیبانی کند که سیستم تعویض ابزار آن نیز اتوماتیک است و یا ممکن است این میزان کمتر شود که در هر صورت بسته به نیازتان می توان یک نمونه دستگاه مناسب را انتخاب نمایید.

از طریق تماس با کارشناسان ما می توانید خرید فروش دستگاه بورینگ سی ان سی cnc موفقی را داشته باشید و همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو