خرید فروش دستگاه بورینگ افقی و عمودی
خرید فروش دستگاه بورینگ

خرید فروش دستگاه بورینگ افقی و عمودی

خرید فروش دستگاه بورینگ افقی و عمودی: چنانچه شما تصمیم به خرید دستگاه بورینگ سی ان سی افقی و یا عمودی را دارید می توانید با ما مکاتبه نمایید.

دستگاه های بورینگ سی ان سی از جمله ماشین آلات متعارف در صنعت ماشین کاری به شمار می روند و عموما در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرند که امکان تراش کاری و فرزکاری و همچنین مته کاری بر روی دستگاه امکان پذیر نمی باشد.

عملیات بورینگ باید بر روی قطعاتی اجرا شوند که دارای یک سوراخ اولیه باشند، سوراخ قرار گرفته بر روی قطعه کار می تواند به صورت های مختلف ایجاد شده باشد برای مثال از طریق مته ایجاد شده باشد و یا به وسیله ریخته گری، فورج و یا اکسترود می تواند ایجاد شود.

با استفاده از ماشین کاری به وسیله دستگاه بورینگ افقی و یا عمودی می توان عملیات صیقل کاری و فرزکاری را با دقت بسیار بالایی بر روی قطعات مختلف انجام داد.که این موارد بخشی از کاربرد این دستگاه است و علاوه بر این می توان با استفاده از این دستگاه عملیاتی همچون تراش کاری، سنگ زنی یا سنباده زنی و چرخ دنده تراشی را نیز بر روی قطعه کار با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام داد.

دستگاه های بورینگ سی ان سی cnc می توانند در دو مدل افقی و عمودی باشند که هرکدام کاربردهای خاصی را دارا می باشند.

در دستگاه های بورینگ افقی قطعه کار بر روی دستگاه ثابت است و ابزار به دور آن می چرخد و عملیات ماشین کاری را انجام می دهد، همچنین دستگاه بورینگ افقی امکانات مفیدی را در اختیار ما قرار می دهد مواردی همچون برقوکاری، تراشکاری، پیچ زنی، صیغل کاری، شیار زنی و … که همان طور مشاهده می کنید گسترده کاربرد وسیعی را دارد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خدمات خرید فروش دستگاه بورینگ افقی و عمودی بهترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو