خرید فروش انواع عدسی دستگاه برش لیزر
خرید فروش تجهیزات cnc

فروش لنز و عدسی دستگاه برش لیزر

خرید فروش انواع عدسی دستگاه برش لیزر: عدسی و لنز دستگاه برش لیزر از جمله قطعه هایی مهم در دستگاه لیزر برش هستند که اگر کیفیت مناسبی نداشته باشند و یا کیفیت خوبی نداشته باشند می توانند بر روی عملکرد دستگاه تاثیر گذار باشد.

لنز و عدسی دستگاه برش لیزر توسط کشورهای متعددی ساخته می شود اما در بازار داخلی ایران دو نمونه بیشتر لنز و عدسی بیشتر مشاهده نمی شود که محصول چین و سنگاپور هستند. در ادامه برخی از ویژگی های این مدل لنز عدسی ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

لنز عدسی دستگاه برش لیزر چینی : گفته ها و صحبت های مختلفی در مورد لنز های چینی وجود دارد، به عنوان مثال گفته می شود که جنس اولیه ای که برای ساخت این قطعات استفاده می شود نا مرغوب است و علاوه بر این در برابر دما حاصل از تیوب لیزر تغییرات ویژه ای را از خود نشان نمی دهند و همین مسئله باعث می شود که پس از مدت زمان اندکی لنزر دستگاه برش لیزر دچار شکستگی شده و ترک می میدارد که همین مسئله هزینه ای را به شما تحمیل خواهد کرد.

لنز عدسی دستگاه برش لیزر سنگاپوری: این نوع لنز عدسی ها از کیفیتی به مراتب بهتر از لنزهای چینی برخوردار هستند و مواد اولیه مورد استفاده جهت ساخت آنها آمریکایی هستند و توسط کشور سنگاپور ساخته شده است. لنز دستگاه برش لیزر ساخته شده توسط سنگاپور از نقطه برش لیزر کمی برخوردار می باشد و همچنین نسبت به تغییرات دما دچار شکستگی نمی شود و علاوه بر این از کیفیت برش بسیار مناسب و بالایی برخوردار می باشد.

انواع عدسی دستگاه برش لیزر

شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید عدسی دستگاه لیزر برش دارید لازم است پیش از خرید به خوبی تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید تا خرید شما یک خرید موفق باشد. در بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش انواع عدسی دستگاه برش لیزر برندهای مطرح به شما عرضه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو