خرید فروش انواع دستگاه نورد رول کن ورق
خرید فروش نورد رول کن

خرید فروش انواع دستگاه نورد رول کن ورق

خرید فروش انواع دستگاه نورد رول کن ورق: در صورتی که تصمیم به خرید دستگاه نورد رول کن یا لول کن دارید می توانید انواع مختلف و با کیفیت این دستگاه را از بازار صنعت آرنیوس درخواست کنید.

این دستگاه ها می توانند در دو نوع افقی و عمودی باشند، یک نمونه از دستگاه های نورد که در بازار زیاد مشاهده می شود دستگاه نورد با مکانیزم هیدرولیکی است که از 4 غلتک برخوردار می باشند و بسته به نوع دستگاه این غلتک ها دارای طول و ضخامت مختلفی هستند، همچنین جهت تنظیم فاصله بین غلتک ها دستگاه باید دارای خط کش دیجیتال باشد که این مورد باعث می شود بهتر بتوان فاصله بین غلتک ها را تنظیم نمود.

استفاده از 4 غلتک در دستگاه های نورد می تواند باعث گردد که پرت های انتهای ورق یعنی Flat End ها از بین رود و در این صورت ورق به صورت صفر به صفر گرد کامل خواهد شد. که این مورد باعث می شود دیگر نیاز به بریدن ورق و همچنین جوش کاری ورق تکه و رول کاری دوباره ورق ها که در نورد کاری های 3 غلتک مشاهده می شود نیست و بدین ترتیب شاهد افزایش راندمان کاری و همچنین کاهش پرت ورق ها خواهیم بود.

دستگاه نورد رول کن ورق

برخی از مشخصات فنی که باید در هنگام خرید دستگاه های نورد رول کن ورق در نظر گرفت بدین شرح است:

  • سرعت کار کرد، که دستگاه می تواند چند سرعته نیز باشد
  • نحوه جابه جایی غلطک های پایینی و جانبی که معمولا با استفاده از جک هیدرولیک می تواند باشد
  • نحوه چرخش غلطک فوقانی و همچنین غلطک های جانبی که در برخی از دستگاه های رول کن می تواند با استفاده از هیدرو متورهای مجهز به گیربکس صورت گیرد
  • علاوه بر این لازم است که این دستگاه ها به سیستم محافظت در برابر باردهی اضافی نیز مجهز شده باشد

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش انواع دستگاه نورد رول کن ورق در برندهای مطرح بازار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو