خرید فروش انواع دستگاه صفحه تراش
خرید فروش دستگاه صفحه تراش

خرید فروش انواع دستگاه صفحه تراش

خرید فروش انواع دستگاه صفحه تراش: در صورتی که نیازمند خرید انواع دستگاه های صفحه تراش هستید می توانید با بازار صنعت آرنیوس مکاتبه نمایید.

دستگاه صفحه تراش یکی دیگر از ماشین ابزارهای پرکاربرد در صنعت تراشکاری است که در ساخت قطعات بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. این ماشین ابزار بر خلاف دستگاه های تراش معمولی از حرکت رفت و برگشتی برخوردار هستند و به واسطه حرکت رفت و برگشت متوالی که رنده را حمل می کند قطعات کاری را تراش می دهد.

البته امروزه با روی کار آمدن دستگاه های سی ان سی استفاده و کاربرد دستگاه های صفحه تراش بسیار محدود شده است. ماشین آلات صفحه تراش را می توان به دو دسته صفحه تراش های لنگی و همچنین صفحه تراش های چرخنده تقسیم نمود.

استفاده و کاربرد دستگاه های صفحه تراش بسیار گسترده است و در تولید قطعات مختلفی از این نوع ماشین آلات استفاده می شود از این دستگاه ها در کارگاه های قالب سازی و همچنین کارگاه های ابزار سازی و کارگاه های تعمیراتی کارخانجات مختلف استفاده فراوانی می شود. این ماشین آلات عملکردها و توانایی های خاصی را در اختیار ما قرار می دهند و در واقع می توان گفت که کارها و پروسه هایی را که با این دستگاه می توان انجام داد به وسیله سایر ماشین آلات و دستگاه ها تقریبا یا غیر عملی است و یا اینکه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

هر یک از دستگاه های صفحه تراش موجود در بازار دارای یکسری مشخصات فنی هستند که این مشخصات بیانگر کیفیت دستگاه و همچنین بیانگر میزان توانایی دستگاه مورد نظر هستند که لازم هریک از خریداران تمامی پارامترهای فنی را در هنگام خرید به خوبی در نظر بگیرند تا دستگاهی مطمئن را خریداری نمایند.

جهت خرید فروش انواع دستگاه صفحه تراش با مشاوران ما مکاتبه نمایید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو