خرید فروش دستگاه cnc فرز

خرید سی ان سی فرز سنتر عمودی tapping center

خرید سی ان سی فرز سنتر عمودی tapping center : خرید و فروش و ارائه خدمات دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center در بازار صنعت ایران و توسط گروه آرنیوس با بهترین پشتیبانی ها صورت می گیرد.

در این قسمت به بررسی قیمت دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center می پردازیم.

این دستگاه از نظر قیمتی با توجه به میزان کورس حرکتی محورهای آن ماشینی گران محسوب می شود. این دستگاه علاوه بر سوراخکاری و قلاویز کاری جهت ماشین کاری قطعاتی از جنس آلیاژهای سبک از قبیل آلومینیوم و برنج و همچنین فولادهای خوش تراش و با استحکام کم مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند که قیمت این دستگاه کمی زیاد است اما هنگامی که از این دستگاه برای تولید قطعاتی از جنس الیاژ های سبک و فولاد های خوش تراش و استحکام کم در تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد می توانیم به ارزش واقعی آن پی ببریم و می توان گفت که در این حالت یک دستگاه کاملا ایده ال است.

اما چنانچه که میزان تیراژ شما بالا نیست دستگاه فرز سنتر سری VMC-64OL که در آن از کنترلر زیمنس 808D استفاده می شود یک انتخاب خوب و با صرفه اقتصادی است.

کنترلر به کار رفته در سی ان سی فرز سنتر عمودی tapping center از نوع زمینس 828D است. این کنترلر با توجه به نوع کار این ماشین انتخاب شده، چرا که در این ماشین برای انجام عملیات قلاویزکاری نیاز به هماهنگی کامل بین اسپیندل و سرو است.

بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس به عنوان مرکز خرید انواع سی ان سی فرز سنتر عمودی tapping center است، شما نیز چنانچه تصمیم به خرید این دستگاه دارید می توانید نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید و یا با ما تماس بگیرید.

| خرید سی ان سی فرز سنتر عمودی tapping center |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو