خرید دستگاه cnc پرس برک 3 و 6 متری
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

خرید دستگاه cnc پرس برک 3 و 6 متری

خرید دستگاه cnc پرس برک 3 و 6 متری: در بازار صنعت آرنیوس شما می توانید با بزرگ ترین فروشندگان ماشین آلات پرس برک سی ان سی آشنا شوید و خریدی امن داشته باشید.

دستگاه پرس برک سی ان سی cnc از جمله ماشین آلاتی است که جهت خم کاری بر روی ورق های فلزی به کار می رود و دامنه استفاده و همچنین کاربرد های آن وسیع می باشد.

دستگاه های پرس برک سی ان سی cnc هر کدام دارای یکسری مشخصات فنی مخصوص به خود هستند. در این دستگاه ها سرعت عمل دستگاه و دقت اجرای کار بسیار مهم است، سرعت عمل بالا باعث می شود که با سرعت بیشتری به نیازهای مشتریان پاسخ دهید و دقت بالا باعث اطمینان بیشتر مشتری نسبت به کار ما خواهد شد.

دستگاه های پرس برک سی ان سی cnc توانایی خم کاری ورق هایی با طول های مختلف را دارند که طول ورق بستگی به نوع دستگاه دارد، مثلا طول ورق می تواند بین 1 تا 12 متر باشد و هر دستگاه یک مقدار مشخصی را به عنوان طول استاندارد ورق اعلام می کند و شما نیز با توجه به نیاز و نوع کار و سفارش هایتان باید یک نمونه مناسب را خریداری کنید.

پارامتر مهم دیگر مربوط به ضخامت ورق ها است یعنی دستگاه تا چه ضخامتی را می تواند پرس و خم کند. مثلا در یک نمونه دستگاه این ضخامت برابر 1 الی 20 میلی متر است، ضخامتی را که دستگاه می تواند پرس و یا خم کاری کند بستگی به نوع دستگاه دارد.

در هنگام خرید دستگاه سعی کنید آینده نگری را نیز در خرید خود بگنجانید! یعنی چنانچه این احتمال را می دهید که کار شما و سفارشات شما نیز گسترش یابد آنگاه بهتر است که دستگاهی با قابلیت های بالاتری را خریداری کنید.

شما نیز جهت خرید دستگاه cnc پرس برک 3 و 6 متری می توانید با متخصصین ما مکاتبه نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو