خرید دستگاه برش لیزر حکاکی سی ان سی چوب

13/09/2015

خرید دستگاه برش لیزر حکاکی سی ان سی چوب در بازار صنعت ایران و گروه بازرگانی آرنیوس امکان پذیر می باشد.

در صورت خرید دستگاه برش لیزر چوب شما می توانید در این حوزه از صنعت که بسیار وسیع است فعالیت گسترده ای داشته باشید و از جمله کسانی باشید که یک سود عالی را از آن خود می کنید.
صنعت چوب یکی از صنایعی است که در آن استفاده ی گسترده ای از دستگاه برش لیزر می شود، چرا که این دستگاه به نحو احسن توانسته قابلیت های بالای خود را به نمایش بگذارد. و عملیاتی نظیر برش و حکاکی را بسیار ساده کند.

از جمله کاربرد های دستگاه لیزر، برش انواع چوب با ضخامت های کم، حکاکی بر روی چوب، ساخت کارهایی از قبیل تابلوهای معرق، ساخت ادوات موسیقی، ساخت جعبه های تزئینی و بسیاری موارد دیگر.
برش طرح ها و نقش های ظریف با ابزار آلات سنتی اغلب یا زمان بر است و یا ناممکن، اما با استفاده از دستگاه برش لیزر می توان پیچیده ترین طرح ها را بر روی چوب پیاده سازی کرد.
علاوه بر آن این دستگاه ها این قابلیت را دارند که تصاویری زیبا از اشخاص و مناظر را با دقت بالا بر روی چوب حکاکی کنند.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از فعالان در زمینه طراحی و مشاوره انواع دستگاه ها در حال فعالیت است با این هدف که قدمی در جهت رشد این صنعت در کشور بر داشته باشد. شما نیز چنانچه از جمله ارائه دهندگان خدمات لیزر در کشور هستید می توانید خدمات خود را در این پایگاه اطلاع رسانی ثبت کنید تا در دیده همگان قرار گیرید.
و علاوه بر این در صورتی که قصد خرید و یا فروش دستگاه را دارید می توانید نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید تا مسیرتان در رسیدن به هدف هایتان روشن تر گردد.

در ادامه توجه شما را به چند مقاله در این زمینه جلب می کنیم که امیدواریم کمکی در جهت اهداف شما باشد.

 – اطلاعات در مورد انواع دستگاه سی ان سی لیزر

– ارائه نکات مهم جهت خرید دستگاه سی ان سی لیزر

چگونگی قیمت دستگاه سی ان سی لیزر در بازار فروش

مزایای برش حکاکی با دستگاه لیزر

لیست برخی از کاربرد های دستگاه cnc لیزر

ماشین آلات برش لیزر چه دستگاه هایی هستند

نظرات کاربران