خدمات فروش دستگاه وایرکات در ایران
خرید فروش دستگاه وایرکات

خدمات فروش دستگاه وایرکات در ایران

خدمات فروش دستگاه وایرکات در ایران: خدمات مربوط به خرید و فروش انواع دستگاه های وایرکات نو و دست دوم را می توانید در بازار صنعت آرنیوس دریافت نمایید.

برندها و تولید کنندگان بسیاری در حال تولید انواع دستگاه های وایرکات می باشند برخی از این برنده ها خارجی هستند و برخی دیگر نیز تولید داخل می باشند، از مهمترین کشورهایی که در حال حاضر سازنده انواع دستگاه های وایرکات می باشند می توان به کشورهای سوئیس، ژاپن، اسپانیا اشاره کرد و اخیرا نیز کشور تایوان نیز تولیدات موفقی را در این زمینه روانه بازار نموده است، برخ از برندهای ژاپنی تولید کننده دستگاه وایرکات عبارتند از Fanuc , Sodic , Mitsubishi . این برندها نمونه هایی از برندهای ساخته شده در ژاپن می باشند که بسیاری از صنعتگران از این نمونه ها استفاده می کنند ولی در این میان رغبت صنعتگران به خرید دستگاه های سوئیسی بیشتر بوده است که یکی از برندهای مطرح موجود در بازار که ساخت کشور سوئیس می باشد عبارتست از برند Charmilles شارمیلز.

این موارد برخی از نمونه دستگاه های وایرکات هستند که در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند البته به جز نمونه های اروپایی و ژاپنی، برخی از برنده های چینی در بازار نیز خرید فروش می شوند.

استفاده از دستگاه های وایرکات دارای مزیت های بسیاری است که در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم:
1- جهت استفاده از این دستگاه ها نیاز به ساخت ابزار خاصی نیست و تمام فرایند برش کاری توسط الکترود یا سیم برش انجام می شود
2- در صورتی که از این دستگاه برای ساخت قالب استفاده کنیم مشاهده خواهیم کرد که قیمت تمام شده بین 30 تا 70 درصد کاهش می یابد.
3- در این دستگاه از نیروی ماشین کاری استفاده نمی شود و تمام فرایند برش کاری توسط خاصیت تخلیه الکتریکی صورت می گیرد.

بازار صنعت آرنیوس ارائه دهنده خدمات فروش دستگاه وایرکات در ایران است، شما می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو