خدمات فروش دستگاه صفحه تراش هیدرولیک
خرید فروش دستگاه صفحه تراش

خدمات فروش دستگاه صفحه تراش هیدرولیک

خدمات فروش دستگاه صفحه تراش هیدرولیک: انواع خدمات مربوط به ماشین کاری دستگاه های صفحه تراش با کیفیت های متفاوت را می توانید از ما دریافت کنید.

هرچند که با حضور دستگاه های فرز استفاده از دستگاه های صفحه تراش اندکی کمرنگ تر شد اما بازهم مشاهده می کنیم که در بسیاری از صنایع و کارگاه های کوچک و بزرگ از این دستگاه استفاده می شود لذا باز هم نیاز به خدمات مربوط به این دستگاه ها حس می گردد.

هنگام کار با دستگاه صفحه تراش لازم است برخی نکات به شرح زیر را در نظر بگیرم:
سعی کنید قطعه کار به گونه ای بر روی دستگاه ببندید که بر روی محل مربوط تراز قرار گیرد و در بین دو فک گیره محکم بسته شده باشد. اگر غیر این باشد یعنی قطعه کار در محل خود به طور تراز قرار نگرفته باشد آنگاه این امکان وجود دارد که به دستگاه صدمه وارد شود و همچنین از کیفیت ماشین کاری نیز کاسته گردد. لذا در هنگام بستن قطعه کار بر روی دستگاه دقت لازم و کافی را داشته باشید.
چنانچه ارتفاع قطعه کار کم باشد آن گاه لازم است که در هنگام بستن قطعه کار بین دو گیره از قطعات مناسبی در زیر قطعه کار استفاده گردد تا به طور مناسبی در محل خود تراز شود و بعد از این مرحله باید صفحه تراش را برای انجام فرایند تراشکاری آماده کنیم.

بازده ای دستگاه صفحه تراش به عوامل متعددی وابسته است که برخی از این عوامل به شرح زیر می باشد: نوع ابزارگیر مورد استفاده برای قطعه کار، نحوه تنطیم قطعه کار، نحوه تنطیم برد و انتخاب سرعت مناسب باردهی، میزان سرعت براده برداری.

که لازم است این عوامل توسط اپراتور به طور کامل پیاده سازی و رعایت شود تا کار ما از کیفیت مناسبی برخوردار گردد.

ارائه خدمات فروش دستگاه صفحه تراش هیدرولیک را از طریق مکاتبه با مشاورین ما از بازار صنعت آرنیوس درخواست کنید، همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو