خدمات فروش دستگاه صفحه تراش دروازه ای
خرید فروش دستگاه صفحه تراش

خدمات فروش دستگاه صفحه تراش دروازه ای

خدمات فروش دستگاه صفحه تراش دروازه ای: اگر نیازمند خرید دستگاه صفحه تراش دروازه ای هستید می توانید خدمات مربوط به آن را از ما دریافت نمایید.

فرایند صفحه تراشی دروازه ای به عنوان عملیات تراش کاری به صورت تک لبه ای به شمار می آیند که در آن ها حرکت های برشی اولیه به صورت خطی می باشند. در دستگاه های صفحه تراش قطعه کار به میز کار متصل می شود و ابزار به کلگی دستگاه وصل می شود. اجرای پروسه صفحه تراشی بیشتر برای قطعات نسبتا کوچک مناسب است و در صورتی که نیازمند ماشین کاری قطعات بزرگتر هستید آن گاه نیاز به کورس کلگی بیشتری است که این عمل باعث می شود دقت موقعیت دادن به ابزار کم گردد.

لذا در این گونه موارد و جهت ماشین کاری بر روی قطعات بزرگ از صحفه تراش دروازه ای استفاده می شود. در خلال انجام پروسه صفحه تراش دروازه ای قطعه کار باید به یک میز بزرگ وصل گردد و حرکت پیشروی نوبتی به قطعه کار مورد نظر اعمال گردد.

مقایسه بین دستگاه صفحه تراشی و دستگاه صفحه تراش دروازه ای را می توان بدین صورت بیان کرد که در صفحه تراش دروازه ای عملیات برش کاری اولیه را با حرکت قطعه کار ایجاد می گردد در حالی که برای صفحه تراشی فرایند ذکر شده با حرکت ابزار ایجاد می شود.

هر یک از دستگاه های صفحه تراش دروازه ای یک خصوصیت و مشخصه فنی خاص دارند که باید آن ها را در نظر داشت برای مثال طول و عرض و ارتفاع کارگیر در دستگاه که بسته به نوع دستگاه متفاوت است مثلا این مقادیر می توانند بدین ترتیب باشند: طول 3500 میلی متر، عرض و ارتفاع 1200 میلی متر

در بازار صنعت آرنیوس می توانید خدمات فروش دستگاه صفحه تراش دروازه ای را دریافت نمایید که لازم است با مشاوران ما تماس گرفته و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو