خدمات فروش دستگاه خم کن پروفیل cnc
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

خدمات فروش دستگاه خم کن پروفیل cnc

خدمات فروش دستگاه خم کن پروفیل cnc: خدمات مربوط به دستگاه های پروفیل خم کن بسیار متنوع است که خدمات مربوط به خرید این دستگاه ها را می توانید از ما بخواهید.

دستگاه های های خم کن پروفیل در سه نوع دسترس می باشند و هر کدام از این سه مدل قالبیت های خاصی دارند.
1- ساده و دستی
2- نیمه اتوماتیک یا nc
3- تمام اتوماتیک یا cnc

خم کن های اتوماتیک cnc سی ان سی در مدل های تک محوره، دو محوره، سه محوره ساخته می شوند و این دستگاه ها قابلیت خمش و توردکاری بر روی انواع پروفیل و لوله را دارند.

به دلیل برخورداری این دستگاه از سیستم کنترلر سی ان سی  می توان بیش از 200 برنامه مختلف و کاربردی را در آن ذخیره سازی کرد که تعداد برنامه های قابل ذخیره سازی بستگی به نوع کنترلر دارد. همچنین تعداد شعاع های خم نیز در هر دستگاه متفاوت است و این مورد نیز بستگی به نوع کنترلر دارد برای مثال در یک دستگاه می توان در هر برنامه تعداد 20 خم مختلف را برنامه ریزی کرده و به دستگاه داد. این دستگاه ها به دلیل برخورداری از صفحه نمایش گرافیکی و لمسی این قابلیت را در اختیار ما قرار می دهند که بتوانیم موقعیت خم محور و اطلاعات مربوط به اجرای پروسه کاری را مشاهده کنیم.

در هنگام خرید دستگاه خم کن پروفیل چه از نوع ساده و چه از نوع نیمه اتوماتیک NC و تمام اتوماتیک cnc لازم است که فروشگاه مورد نظر خدمات و پشتیبانی های لازم که بعد از فروش نیاز می شود را در اختیار خریداران قرار دهد.

در بازار صنعت آرنیوس می توانید از خدمات فروش دستگاه خم کن پروفیل cnc به خوبی بهره مند شوید و همچنین می توانید خدمات و نیاز های خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو