خدمات فروش دستگاه تراش کاروسل cnc
خرید فروش دستگاه کاروسل

خدمات فروش دستگاه تراش کاروسل cnc

خدمات فروش دستگاه تراش کاروسل cnc: دستگاه کاروسل در برخی صنایع خاص بسیار مورد نیاز و کاربردی هستند که خدمات مختلف آن توسط این پایگاه ارائه می شود.

عملیات تراشکاری یکی از فرایند های پرکاربرد در صنعت هستند که به واسطه آن ها می توان قطعات مختلفی را تولید نمود در حالت کلی فرایند تراشکاری پروسه ای است که به واسطه یک ابزار تک لبه می توان قطعاتی به شکل استوانه ایجاد نمود و در بسیار از موارد ابزار ثابت است و قطعه کار در حال دوران می باشد.

فرایند تراشکاری یکی عملیاتی است که در صنعت بسیار استفاده می شود و لذا تا کنون توسعه بسیاری یافته است و تا سطوح بسیار بالایی بهینه سازی گشته است و از همین روست که امروزه دستگاه های مختلفی را در حوزه تراش کاری مشاهده می کنیم که هر کدام برای کاربرد های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند  که نمونه هایی از این دستگاه شامل سری تراش ها، کپی تراش ها، تراش های دروازه ای، تراش کاروسل و … می شوند.

از دستگاه های کاروسل در اجرای فرایندهای مختلف ماشین کاری استفاده می شود که برخی از این کاربردها شامل کف تراشی، سوراخ کاری، روتراشی و همچنین به طور هم زمان کارکرد دستگاه به صورت گرد تراشی است.

هر یک از دستگاه هایی که در این حوزه استفاده می شوند از یک سری خصوصیات فنی برخوردار می باشند که علاوه بر اینکه تعیین کننده قیمت دستگاه است نشان دهنده کیفیت دستگاه نیز می باشند که این پارامترها بدین شرح است:
دقت دستگاه کاروسل، که هر چه این دقت بیشتر باشد آن گاه توانایی دستگاه در اجرای کارهای ظریفتر بیشتر خواهد بود
میزان باری که دستگاه می تواند تحمل کند که معمولا بر حسب تن است.
میزان حداکثر و حداقل قطر کارگیر
حداکثر ارتفاع کار

در بازار صنعت آرنیوس خدمات فروش دستگاه تراش کاروسل cnc را می توانید دریافت کنید و همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

یک دیدگاه

  1. ایمان

    4 مارس 2021 در 01:43

    سلام نیازمند خرید یک عدد کاروسل cnc با قطر 2 متر میباشیم
    لطفا تماس حاصل فرمایید
    09136436656

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو