خدمات فروش اسپیندل موتور هوا خنک
خرید فروش اسپیندل موتور

خدمات فروش اسپیندل موتور هوا خنک

خدمات فروش اسپیندل موتور هوا خنک : انواع مناسب اسپیندل های هوا خنک که در توان های مختلف را به شما عرضه می کنیم، اسپندل هایی با قدرت های مناسب که توانایی و سرعت مناسبی را در اختیار شما قرار می دهند.

سیستم خنک کننده یکی از قسمت های مهم در یک اسپیندل به شمار می رود چرا که اگر سیستم خنک کننده عملکرد خود را به درستی انجام ندهد می تواند باعث سوختن اسپیندل گردد.
اکنون در اینجا مختصری به سیستم های خنک کننده می پردازیم، سرعت بالا در اسپیندل موتور ها باعث داغ شدن قطعه  های چرخنده داخل اسپیندل می گردد و این حرارت داخل اسپیندل می تواند باعث ایجاد استهلاک در قطعات داخلی و در نتیجه کاهش عمر قطعات گردد لذا باید در خنک سازی اسپیندل ها دقت بالایی را به خرج داد. در حال حاضر به منظور خنک سازی اسپیندل ها دو روش وجود دارد یکی هوا خنک و دیگری آب خنک

اسپیندل موتور هوا خنک

  • سیستم هوا خنک: در شیوه هوا خنک قسمت بالای اسپیندل یک فن تعبیه می شود که با چرخش اسپیندل فن نیز شروع به چرخش می کند و به دین ترتیب با گردش هوا اسپیندل نیز خنک میشود، از نظر ظاهر اسپیندل های هوا خنک دارای مقطع مستطیل شکل هستند. چرخش فن قرار گرفته در بالای اسپیندل باعث گردش هوا به داخل محفظه اسپیندل شده و بدین ترتیب باعث دفع گرما می گردد.
  • سیستم آب خنک: همان طور که بیان شد سیستم آب خنک روش دیگری جهت خنک کاری اسپیندل موتور ها است، اسپیندل های آب خنک دارای مقطع دایره ای شکل هستند و دارای یک ورودی و یک خروجی آب می باشند، همچنین به منظور نصب اسپیندل آب خنک و هوا خنک باید یک مخزن و یک پمپ آب نیز داشته باشید و تا حد امکان از یک سنسور حرارتی استفاده کنید تا بتوانید میزان دمای اسپیندل را تخمین بزنید.

جهت دریافت خدمات فروش اسپیندل موتور هوا خنک ما همراه باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو