خدمات فروش اسپیندل موتور آب خنک
خرید فروش اسپیندل موتور

خدمات فروش اسپیندل موتور آب خنک

خدمات فروش اسپیندل موتور آب خنک: اسپیندل های آب خنک یکی از تجهیزات پر کاربرد در صنعت ماشین آلات به شمار می روند که ما برندهای مطرح را به شما در این مرکز ارائه می دهیم.

اسپیندل ها به عنوان یکی از قطعات مهم در دستگاه های سی ان سی به شمار میروند و استفاده از این قطعه در بسیاری از ماشین آلات و دستگاه های هاي cnc چوب ، طلا ، سنگ و دستگاه هايي كه عمليات حكاكي با آنها انجام می شود لازم است.

اساس کار و نحوه عملکرد اسپیندل ها بر اساس چرخاندن سریع ابزار است، چرخش سریع می تواند قدرت براده برداری را سریع و با قدرت مناسب انجام دهد و هر چه سرعت چرخش اسپیندل بیشتر باشد کیفیت براده برداری بیشتر خواهد بود.

دسته بندي انواع اسپيندل :

جهت دسته بندی اسپیندل ها پارامترهای مختلفی را می توان بیان کرد و به شیوه های گوناگونی می توان دسته بندی را انجام داد، برخی از این موارد عبارتند از قدرت، سرعت، ابزارگیر و نوع سیستم خنک کننده اسپیندل.

  • قدرت :

هر چه اسپندل از نظر قدرتی دارای توان بیشتری باشد آنگاه می تواند ابزار های بزرگتری را بچرخاند و در نتیجه سطح بیشتری را براده برداری کند و این مورد باعث افزایش سرعت براده برداری می گردد.

اسپیندل موتور آب خنک

علاوه بر این بیشتر بودن قدرت و توان اسپیندل باعث می شود که احتمال گیر کردن ابزار در کار حین انجام عملیات ماشین کاری کاهش یابد البته ذکر این نکته نیز لازم است که باید قدرت تحمل ابزار نیز زیاد باشد. هر چه قدرت و توان اسپیندل بیشتر باشد به طبع قیمت تمام شده اسپیندل نیز بیشتر خواهد بود.

در بازار صنعت آرنیوس خدمات فروش اسپیندل موتور آب خنک در سطح بالا ارائه می شود با ما همراه باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو