Directindustry
خرید فروش دستگاه cnc فرز

خدمات سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC

خدمات سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC : خدمات سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC را با بالاترین کیفیت از بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس بخواهید.

شرکت ها و برندهای بسیاری در بازار در حال فعالیت می باشند که هر کدام یک سری خصوصیات مخصوص به خود را دارند که در این جا به معرفی یکی از این نمونه ها می پردازیم :

VMC – 1000L  : ماشین های سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC – 1000L در کلاس سنگین و در تیپ متفاوت برای بازار ایران و بازارهای اسیای شرقی طراحی و ساخته و روانه بازار شدند. قابل ذکر است که کلیات و ساختار در دو طرح پیاده شده یکسان است اما با توجه به سلیقه های متفاوت در دو بازار، تفاوت هایی در دو تیپ ایجاد شد.

تیپ مربوط به بازار ایران دستگاهی قدرتی و بادوام تر است به این دلیل که خریداران ایرانی بیشتر تمایل به خرید ماشینی با صلبیت بالا و عمر طولانی تر دارند در واقع در ایران میزان تیراژ کار بالا نیست و میزان بودجه خریداران کم است لذا نیاز به سرعت بالای ماشین کاری نیست. خریداران ایرانی به ماشین خریداری شده به عنوان یک سرمایه نگاه می کنند و تمایل دارند که دستگاه خریداری شده برایشان سال ها کار کند.

اما در بازارهای اسیای شرقی شرایط کاملا متفاوت است، در این بازار به علت اینکه سرعت کار و میزان تیراژ کار بالا است، تیپ مخصوص این بازار به صورت سرعتی و با صلبیت کمتری ساخته شده است.

پیشنهاد می شود که این ماشین را در وحله اول بیشتر برای قطعه سازی به کار ببرید و برای خریدارانی که از بودجه کافی برخوردار هستند پیشنهاد می شود که از مدل VMC – 855L استفاده کنند که برای این کار مناسب تر است.

بازار صنعت ایران و بازرگانی ارنیوس به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC – 1000L در ایران است شما نیز چنانچه تصمیم به خرید این دستگاه ها دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز خود را در این بازار ثبت کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو