ارائه خدمات برشکاری دستگاه cnc واترجت

ارائه خدمات برشکاری دستگاه cnc واترجت
09/09/2015

ارائه خدمات برشکاری دستگاه cnc واترجت: تکنولوژی واترجت از جمله تکنولوژی های نوین در صنعت به شمار میرود که به سرعت در حال گسترش است و آمار بالایی از کارگاه ها این دستگاه ها را به مجموعه دستگاه های خود افزوده اند.

اما با توجه به این که دستگاه برش واترجت یک دستگاه حرفه ی جدید محسوب می شود متاسفانه برخی اپراتورها توانایی و تسلط کافی بر این دستگاه ها را نداشته و گاها موجب نارضایتی مشتریان می شوند ! لذا این بسیار مهم است که جهت سفارشات خود به کدام ارائه دهندگان خدمات مراجعه می کنید. در فروشگاه خرید فروش cnc برش واترجت شما می توانید نمونه های مناسب را مشاهده کنید.

حوزه کاربری واترجت شامل:

  • ♦ برشکاری و طراحی بر روی سنگ و سرامیک به منظور کف سازی اماکن تجاری، لابی هتل ها و برج ها، ساختمان ها و ویلاهای مسکونی، آسانسورها، اماکن عمومی و استخرها
  • ♦ برشکاری همه نوع مواد اعم از آلومینیوم, برنج، فولاد، تیتانیوم، سوپر آلیاژها، پلی کربنات و پلکسی گلاس، فوم، چوب، استیل و استیل ضد زنگ، آلمینیوم کامپوزیت و سایر قطعات حساس در برابر گرما که با توجه به ماهیت سرد برش واترجت در اینجا هیچ گونه تنش گرمایی نداریم , تا ضخامت 160 میلیمتر و با دقت دهم میلیمتر و … می شود.

دستگاه cnc واترجت

همان طور که ملاحضه می شود حوزه کاری و کاربرد دستگاه cnc برش واترجت بسیار گسترده است و به دلیل قابلیت های بالای این دستگاه، از آن در حوزه های مختلفی استفاده می شود، اما با توجه به این که هر کاری تخصص بالای خود را نیاز دارد لازم است که خدمات مورد نیاز خود را از مراکز معتبر درخواست نماییم تا بتوانیم در حوزه ارائه خدمات برشکاری دستگاه cnc واترجت به بهترین شکل ممکن فعالیت کنیم.

  1. نکاتی مهم که در هنگام خرید واترجت باید در نظر بگیرید

  2. مقایسه دستگاه واترجت با دیگر دستگاه ها

  3. بررسی کیفیت برش واترجت

  4. مزیت ها و توانایی های برش واترجت

  5. کاربرد cnc برش واترجت در صنعت

  6. دستگاه برش واترجت چیست؟

نظرات کاربران