خدمات دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center
خرید فروش دستگاه cnc فرز

خدمات دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center

خدمات دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center : ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center از سوی بازار صنعت ایران و گروه ارنیوس صورت می گیرد.

دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center کاربردهای گسترده ای در صنعت دارد که مهمترین آن ها قلاویز کاری و سوراخکاری است ، البته این دستگاه عملکردهای دیگری دارد که این مورد ذکر شده در اولویت کاری این دستگاه می باشد.

بدنه این دستگاه از نظر ساختاری همان بدنه دستگاه فرز سنتر مدل VMC-640L است اما تغییراتی خاص در آن داده شده است به این صورت که کلگی این دستگاه به طور کامل تغییر یافته و همچنین جهت تعویض ابزار از مکانیسم تعویض ابزار خورشیدی در آن استفاده شده است.

یکی از تفاوت های مهم ساختاری در دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center نسبت به ماشین های هم اندازه خود در این است که مکانیزم تعویض ابزار در این ماشین به عنوان عضوی جدا نشدنی از دستگاه است و یک مکانیزم افزودنی به دستگاه نیست  یعنی به این صورت نیست که در صورت عدم نیاز، خریدار بتواند سفارش عدم نصب آن را بدهد.

همان طور که گفته شد در این ماشین از مکانیزم تعویض ابزار خورشیدی استفاده می شود، مکانیسم تغییر ابزار خورشیدی مکانیزمی عمدتا مکانیکی به همراه کنترل بادامکی است که از نظر سرعت تعویض ابزار سرعتی در حد مکانیزم تعویض ابزار بازویی دارد و قابلیت اطمینان به آن بالاست و از نظر قیمتی ، قیمتی برابر مکانیزم تغییر ابزار چتری دارد.

بازار صنعت ایران و بازرگانی آرنیوس به عنوان مرکز جهت معرفی و خدمات دستگاه فرز سنتر عمودی tapping center در ایران است شما نیز چنانچه تصمیم به خرید و یا دریافت خدمات این ماشین ها را دارید می توانید نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو