خرید فروش دستگاه دریل رادیال

خدمات خرید فروش دریل رادیال در ایران

خدمات خرید فروش دریل رادیال در ایران: ارائه انواع خدمات خرید و فروش دستگاه های دریل رادیال ایرانی خارجی چینی و اروپایی با برند های مختلف در بازار صنعت آرنیوس صورت می گیرد.

در صنایع مختلف و به خصوص صنایع مربوط به ساخت سازه های فلزی شاهد پیشرفت های مختلفی بودیم یکی از این پیشرفت ها مربوط به جایگزینی اتصالات پیچ و مهره به جای اتصال با استفاده از جوشکاری بوده و همین عاملی شده تا توجه ویژه ای به ماشین های دریل مختلف و از جمله دریل رادیال شود.

این ماشین ها با توجه به ساختاری که دارند می توانند فلزات سخت و فولاد و سرامیک و … با سرعت بالا سوراخکاری کرده و آماده انجام بعدی مراحل کار کنند و در انواع کارگاهی و صنعتی در بازار موجود می باشند.

قطعه کاری که قرار است در دریل رادیال سوراخکاری شود باید با استفاده از دست و یا لیفتراک در زیر دستگاه قرار گیرد و زمانی که شما با قطعه کارهای سنگین و بزرگ سر رو کار داشته باشید این مورد به عنوان یک محدودیت و عیب به حساب می آید از همین روست که در گاهی مواقع دریل مگنت ها ترجیح داده می شوند.

از دریل های رادیال می توانید جهت اجرای سوراخکاری های مداوم و کار بر روی قطعه کارهای سخت با سایز بیشتر از 32mm استفاده کنید.

نام دیگر دریل رادیال دریل با مته شعاعی است و همان طور که بیان شده از آن جهت انجام سوراخکاری های سخت و سنگین استفاده می شود.

در هنگام بستن قطعه کار بر روی دستگاه این اطمینان را حاصل کنید که قطعه در وضعیت کاملا ثابت قرار گرفته و نسبت به سطح در حالت افقی باشد تا سوراخ ایجاد شده نسبت به سطح کار در حالت عمودی باشد.

امیدواریم که مطالب گفته شده در این قسمت برای شما مفید واقع شده باشد، شما نیز چنانچه قصد خرید و یا فروش دریل های رادیال را دارید می توانید همراه بازرگانی آرنیوس و بازار صنعت باشید و همچنین می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو