خرید فروش دستگاه cnc فرز

خدمات خرید فروش cnc سنتر عمودی VL

خدمات خرید فروش cnc سنتر عمودی VL : بهترین خدمات خرید و فروش cnc سنتر عمودی VL را در بازار صنعت ایران و توسط گروه آرنیوس صورت می گیرد، ما شما را به سمت انتخاب بهترین ها هدایت خواهیم کرد.

یکی از نمونه های موفق دستگاه های cnc سنتر عمودی مدل های سری VL بوده که با طراحی خاص خود و همچنین توانایی های بالقوه توانسته رضایت مشتریان را جلب کند و جایگاه خاصی در جامعه صنعتی برای خود مهیا نماید.

در هنگام کارکرد دستگاه این امر بسیار مهم است که دستگاه بدون لرزش کار کند، که در ماشین cnc سنتر عمودی VL از طریق ساخت بدنه ریخته گری شده و سنگین توانسته اند پایداری و عدم لرزش بدنه در هنگام ماشین کاری های سنگین را در این ماشین ها ایجاد کنند.

مورد بعدی که در این ماشین ها رعایت شده حذف لقی محورها است که برای این منظور هر سه محور دستگاه به بال اسکرو مجهز شده اند که اضافه کردن این مورد نه تنها لقی را از بین می برد بلکه دقت دستگاه را نیز بالا می برد. همچنین در این محور ها از لاینر های خطی نیز استفاده شده است که افزایش سرعت عملکرد دستگاه را سبب می شود.

سیستم تعویض ابزار این ماشین از نوع چتری می باشد که این باعث افزایش سرعت تعویض ابزار خواهد شد

اسپیندل های به کار رفته در این ماشین محصولی از کشور تایوان می باشند و ماشین کاری دقیق و با سرعت بالا را تضمین می کنند.

ارائه انواع cnc فرز سنتر

سیستم روغن کاری این ماشین از نوع تمام اتومات است و روغن کاری منظم دستگاه علاوه بر اینکه باعث روانی حرکت قسمت های مختلف می شود باعث کاهش اصطکاک و در نتیجه افزایش عمر قسمت های متحرک دستگاه می شود.

ما به شما بهترین خدمات خرید فروش cnc سنتر عمودی VL و خرید فروش cnc فرز افقی عمودی را ارائه می دهیم، شما نیز چنانچه به دنبال دستگاهی مناسب و با پشتیبانی خوب هستنید می توانید با ما تماس بگیرد و یا می توانید نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو