خدمات خرید فروش ماشین cnc حکاکی چوب

خدمات خرید فروش ماشین cnc حکاکی چوب
21/04/2016

خدمات خرید فروش ماشین cnc حکاکی چوب : بهترین و مناسب ترین خدمات خرید و فروش انواع ماشین و دستگاه های cnc حکاکی روی چوب را از بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس بخواهید.

در هنگام خرید دستگاه و ماشین های cnc حکاکی بر روی چوب لازم است یکسری نکات را رعایت نمایید که به شرح برخی از این نکات می پردازیم :

در هنگام خرید دستگاه cnc چوب دقت کنید که اسپیندل آن از قدرت کافی بر خوردار باشد و سیستم خنک کننده ی آن از نوع آب گردش باشد. همان طور که می دانیم سیستم خنک کننده در اسپیندل در دو نوع هوا گردش و آب گردش است، مزیت سیستم آب گردش در این است که علاوه بر اینکه میزان آلودگی صوتی آن کم است، میزان افت قدرتی دستگاه در تمام طول مدت عمر اسپیندل نیز کم می باشد.

به نوع کولت دستگاه دقت کافی داشته باشید چرا که هر کولت قطر خاصی از قلم را پشتیبانی می کند و کولت خور اسپیندل های با توان های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

علاوه بر این دو مورد که در خصوص اسپیندل بیان شد به فراوانی قطعات اسپیندل نصب شده بر روی دستگاه نیز دقت کنید. چرا که ممکن است اسپیندل نیاز به تعمیر داشته باشد و عدم وجود قطعات یدکی آن ممکن است مشکلات بعدی را برای خریداران ایجاد کند.

ماشین cnc حکاکی چوب

طول عمر یک دستگاه و ماشین cnc چوب به عواملی متعددی بستگی دارد، یکی از این عوامل مربوط به فرسودگی ریل های حرکتی ، واگن ها و بال اسکروهای دستگاه می باشد چرا که در مورد ریل های حرکتی فشار زیادی بر روی آن ها است و در مورد واگن ها به دلیل تحمل وزن محور ها و در مورد بال اسکرو به دلیل تحمل قدرت استپر موتور و سروو موتور می باشد.

شما نیز چنانچه قصد خرید و یا فروش این ماشین ها را دارید با ما تماس بگیرید و از امکانات و خدمات خرید فروش ماشین cnc حکاکی چوب در این مرکز خرید فروش دستگاه cnc تراش چوب بهره مند گردید و یا در خواست خرید و یا فروش محصولات خود را در این بازار آنلاین ثبت کنید.

نظرات کاربران