خدمات خرید فروش ماشین cnc حکاکی چوب
خرید فروش cnc حکاکی برش چوب

خدمات نصب و راه اندازی cnc حکاکی چوب

خدمات نصب و راه اندازی cnc حکاکی چوب: نصب و به روز رسانی دستگاه برش چوب به همراه آموزش تخصصی کار با دستگاه و نرم افزار اپراتوری cnc چوب. بهترین و مناسب ترین خدمات خرید و فروش انواع ماشین و دستگاه های cnc حکاکی روی چوب را از بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس بخواهید.

در هنگام خرید دستگاه و ماشین های cnc حکاکی بر روی چوب لازم است یکسری نکات را رعایت نمایید که به شرح برخی از این نکات می پردازیم :

در هنگام خرید دستگاه cnc چوب دقت کنید که اسپیندل آن از قدرت کافی بر خوردار باشد و سیستم خنک کننده ی آن از نوع آب گردش باشد. همان طور که می دانیم سیستم خنک کننده در اسپیندل در دو نوع هوا گردش و آب گردش است، مزیت سیستم آب گردش در این است که علاوه بر اینکه میزان آلودگی صوتی آن کم است، میزان افت قدرتی دستگاه در تمام طول مدت عمر اسپیندل نیز کم می باشد.

به نوع کولت دستگاه دقت کافی داشته باشید چرا که هر کولت قطر خاصی از قلم را پشتیبانی می کند و کولت خور اسپیندل های با توان های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

علاوه بر این دو مورد که در خصوص اسپیندل بیان شد به فراوانی قطعات اسپیندل نصب شده بر روی دستگاه نیز دقت کنید. چرا که ممکن است اسپیندل نیاز به تعمیر داشته باشد و عدم وجود قطعات یدکی آن ممکن است مشکلات بعدی را برای خریداران ایجاد کند.

طول عمر دستگاه cnc حکاکی چوب

طول عمر یک دستگاه cnc چوب به عواملی متعددی بستگی دارد، یکی از این عوامل مربوط به فرسودگی ریل های حرکتی ، واگن ها و بال اسکروهای دستگاه می باشد چرا که در مورد ریل های حرکتی فشار زیادی بر روی آن ها است و در مورد واگن ها به دلیل تحمل وزن محور ها و در مورد بال اسکرو به دلیل تحمل قدرت استپر موتور و سروو موتور می باشد.

نصب cnc چوب

شما نیز چنانچه قصد خرید و یا فروش این ماشین ها را دارید با ما تماس بگیرید و از امکانات و خدمات خرید فروش ماشین cnc حکاکی چوب در این مرکز خرید فروش دستگاه cnc تراش چوب بهره مند گردید و یا در خواست خرید و یا فروش محصولات خود را در این بازار آنلاین ثبت کنید.

نصب و راه اندازی cnc چوب

یکی از اشتباهات بزرگی که افراد در هنگام خرید دستگاه cnc حکاکی چوب به آن دچار می شوند؛ بی اطلاعی نسبت به نحوه نصب این دستگاه و راه‌اندازی آن می باشد. در واقع این افراد به صرف شنیده هایشان در مورد فواید دستگاه cnc اقدام به خرید آن می کنند، اما هیچ اطلاعی از شرایط مناسب نصب و راه اندازی این دستگاه ها ندارند. با توجه به اهمیت این امر، در ادامه مطلب به نکاتی که باید در مورد نصب و راه اندازی دستگاه سی ان سی چوب بدانید، می پردازیم.

اندازه درب کارگاه

از قبل ابعاد درب ورودی را اندازه گرفته و  یادداشت کنید. لازم است قبل از خرید دستگاه، یک طرح کسب و کار بنویسید و کارهایی که قرار است انجام شود را مشخص کنید؛ در این طرح، ابعاد قسمت های مختلف کارگاه را هم در نظر بگیرید. در صورت انجام این کار، در هنگام نصب دستگاه cnc چوب نیاز به تخریب بخشی از کارگاه پیدا نمی کنید.

الزامات برقی را بررسی کنید

در مرحله بعد، محل دقیق نصب دستگاه را مشخص کنید و شرایط الکتریکی آن جا را تحت بررسی قرار دهید که چه صورت است. در این گام، موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • الکتروموتور دستگاه cnc چوب به چه میزان ولتاژ برق نیاز دارد.
  • سیستم سیم کشی درست برای کارکرد دستگاه را مشخص کنید.
  • نحوه سیم کشی را مورد بررسی قرار دهید.
  • بدانید محل قرارگیری پریز و منبع جریان برق در کجا و به چه صورت باشد.

تهیه خنک کننده مناسب برای دستگاه

خرید مواد خنک کننده مناسب برای دستگاه cnc چوب، یکی دیگر از مواردی است که در هنگام نصب باید در نظر بگیرید. این دستگاه‌ برای انجام وظایف محوله به روغن ها و مایع خنک کننده نیاز دارد. بهتر است از قبل این مواد را تهیه کنید و در محلی مشخص نگه دارید تا بعد از نصب دستگاه cnc چوب، بتوانید استفاده موثری از ان ها داشته باشید.

از قبل محل نصب دستگاه cnc را مشخص کنید

توصیه ما در بازار صنعت ارنیوس به شما این است که از قبل چیزی شبیه به یک نقشه از فضای کارگاه خود آماده کرده و قبل از خرید دستگاه سی ان سی، حتماً با با مشاوران مرکز فروش درباره محل نصب دستگاه، مشورت نمایید. در صورت رعایت نکات ذکر شده و مشورت با متخصصین این امر، می توانید از رخ دادن فاجعه ها و ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری کنید و همچنین از دستگاه cnc حکاکی چوب خود در شرایط ایده آل و مناسبی برای کار، بهره بگیرید.

در هنگام خرید دستگاه سی ان سی چوب، حتما در مورد خدماتی که مرکز فروش در زمینه نصب و راه اندازی ارائه می دهد؛ بپرسید و از خدمات پس از فروش آن ها مطمئن شوید. بازار صنعت آرنیوس با ارائه خدمات نصب و راه اندازی cnc حکاکی چوب، شما را یاری خواهد کرد؛ کافی است با کارشناسان خبره ما تماس حاصل کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو