خدمات خرید فروش ماشین فرز cnc عمودی
خرید فروش دستگاه cnc فرز

خدمات خرید فروش ماشین فرز cnc عمودی

خدمات خرید فروش ماشین فرز cnc عمودی : ارائه متنوع ترین خدمات مربوط به خرید و فروش ماشین و دستگاه های فرز CNC عمودی در ایران را از ما بخواهید.

ماشین های فرز CNC در دو نوع عمومی و مخصوص در بازار موجود می باشند و همان طور که در بخش مقالات بیان شد، ماشین های فرز CNC  عمومی خود به دو دسته افقی و عمودی تقسیم می شوند.

ماشین های فرز CNC عمودی از نظر ساختمانی مشابه به ماشین های فرز CNC افقی می باشند اما با این تفاوت که محور در ماشین فرز CNC عمودی به صورت قائم بر میز کار است.

کاربرد این دستگاه بیشتر در اموری همچون پیشانی تراشی است، از جمله مزیت هایی که می توان برای ماشین های فرز CNC افقی بیان کرد عبارتست از :
◊ از نقطه نظر قدرت مانور دهی و کارایی در رتبه بالایی قرار دارند.
◊ ابزارهای مورد نیاز برای این دستگاه ها از نظر قیمتی ارزان تر و مناسب تر می باشند.
◊ دارای راندمان و بازدهی خوبی هستند.

نکته مهمی که در هنگام خرید دستگاه ها و ماشین های فرز CNC  باید مد نظر داشت تعداد محورهای دستگاه است ، یعنی باید در ابتدا مشخص کنیم چه تعداد محور برای کار ما نیاز است و بعد از آن متناسب با نیازمان اقدام به خرید دستگاه کنیم.

ماشین های فرز سی ان سی قابلیت انجام گستره ی وسیعی از کارهای تراشکاری و براده برداری را دارند کارهایی از قبیل : برشکاری انواع قالب ها، سوراخ کاری و انواع منبت کاری های پیچیده.

بازار صنعت و بازرگانی آرنیوس به عنوان مجری خدمات خرید و فروش انواع ماشین های فرز CNC عمودی در ایران می باشد و فعالیت گسترده خود را در زمینه معرفی این ماشین آلات را آغاز کرده، شما متخصصین نیز چنانچه تصمیم به خرید و یا فروش انواع این ماشین و دستگاه های فرز CNC عمودی را دارید با ما تماس بگیرید.

| خدمات خرید فروش ماشین فرز cnc عمودی |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو