خرید فروش دستگاه cnc فرز

خدمات خرید فروش ماشین فرز cnc افقی

خدمات خرید فروش ماشین فرز cnc افقی : بهترین و مناسب ترین خدمات خرید و فروش ماشین و دستگاه های فرز CNC افقی و عمودی را از بازار صنعت ایران و بازرگانی آرنیوس بخواهید.

ماشین و دستگاه های فرز CNC کاربرد گسترده ای در صنعت دارند و با این ماشین ها می توان خدمات وسیعی را به صنعتگران ارائه داد. برخی از این خدمات شامل صفحه تراشی، شیار تراشی، کنار تراشی، فرم تراشی ، پیاده کردن طرح های سه بعدی و پیچیده و … هستند و در صورتی که بخواهیم تمام خدمات مربوط به دستگاه و ماشین های فرز CNC را بیان کنیم بدون شک تعداد آن بسیار زیاد خواهد بود.

ماشین و دستگاه های فرز CNC در حالت کلی در دو دسته ماشین های فرز CNC عمومی و ماشین های فرز CNC مخصوص تقسیم می شوند و خوده ماشین های فرز CNC عمومی به دو دسته ی ماشین های فرز CNC عمودی و ماشین های فرز  CNC افقی تقسیم بندی می گردند.

مشخصه ماشین های فرز CNC افقی این است که در این ماشین ها محور و میزکار در سه جهت طولی و عرضی و قائم بر یکدیگر عمود می باشند. ماشین های فرز CNC افقی را می توان به دو دسته ساده و یونیورسال نیز تقسیم بندی کرد. که از لحاظ عملکردی تفاوت این دو ماشین مربوط به حرکت میز کار دستگاه می باشد.

ماشین های فرز CNC یونیورسال علاوه بر حرکت در راستای محور Z , Y , X   دارای حرکت دیگری نیز است و آن حرکت میز کار به دور محور قائم است.

ماشین های فرز CNC افقی کاربرد های گسترده ای را دارند که یک از این کاربرد ها در تراش سطح فلزات و شیارهای مستیقیم و مارپیچ و … می باشد

بازار صنعت ایران و گروه تجاری آرنیوس به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات خرید فروش ماشین فرز cnc افقی می باشد و چنانچه شما قصد خرید و یا فروش ماشین های فرز CNC افقی را دارید با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو