خرید فروش دستگاه cnc فرز

خدمات خرید فروش فرز سنتر عمودی VMC

خدمات خرید فروش فرز سنتر عمودی VMC : برترین خدمات خرید فروش فرز سنتر عمودی VMC  با برند های مختلف را از ما بخواهید. ما کنار شما خواهیم بود تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

سی ان سی یکی از ماشین هایی است که حضور فعال و پر ثمر در صنعت دارد و در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. عبارت CNC مخفف عبارت Computer numerical control به معنای ماشین کنترل عددی است. یعنی دستگاهی که که بر اساس منطق ریاضی عمل خاصی را انجام می دهد.

ماشین های نسل اولیه از این نوع صرفا از نوع NC بودن، یعنی ماشین هایی که قسمت کامپیوتر را ندارند، این دستگاه بر اساس منطق خاصی دستورات را می توانست درک کند برای مثال با استفاده از کارت های پانچ های شده.

اما در دستگاه های امروزه که با نام CNC شناخته می شوند همگی دارای بخش به نام کنترلر هستند و تمام دستگاه های سی ان سی از هر نوعی که باشند ( تراش، فرز، ابزار تیز کن، پرس، …) با توجه به نوع کنترلر خود شناخته می شود و اپراتورها بر اساس همین نوع کنترلر آموزش داده می شوند.

ماشین های فرز سنتر عمودی VMC نیز یکی از این نمونه ماشین های سی ان سی هستند که با طراحی منحصر به فرد خود توانسته رضایت بسیاری از خریداران و صنعتگران را جلب کند و جایگاه ویژه ای را برای خود در صنعت ایجاد کند.

ماشین فرز سنتر عمودی سری 850B یکی از سری های  VMC است که در سری جدید 2015 آن یکسری قسمت های آن بهینه شده برای مثال سرعت باردهی آن از 10000 میلی متر در درقیقه به 20000 میلی متر در دقیقه افزایش یافته، شاهد افزایش راندمانی برابر با 31.6% در صد نسبت به مدل های قدیمی بودیم.
شما نیز چنانچه تصمیم به دریافت خدمات خرید فروش فرز سنتر عمودی VMC را دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید ما بهترین ها را برای خرید و فروش به شما معرفی می کنیم.

| برترین خدمات خرید فروش فرز سنتر عمودی VMC |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو