خدمات فروش دستگاه cnc حکاکی روی چوب

خدمات فروش دستگاه cnc حکاکی روی چوب
21/04/2016

خدمات فروش دستگاه cnc حکاکی روی چوب : بهترین و مناسب ترین خدمات خرید و فروش دستگاه و ماشین cnc تراش و حکاکی بر روی چوب را از بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس بخواهید.

دستگاه و ماشین های cnc حکاکی و برش بر روی چوب جزو دستگاه های نو ظهور در صنعت چوب و مبلمان و دیگر صنایع چوبی می باشند که با حضور خود توانستند جانی تازه به این حوزه از صنعت بدهند.

عموما دستگاه و ماشین های تراش و حکاکی بر روی چوب کاربرد های عمومی دارند و با آن ها می توان مواد نرم را نیز تراش داد، موادی نظیر پلاکسی ، سنگ ،شیشه و … ! و علاوه بر حکاکی بر روی چوب می توان در صنایعی نظیر ساخت دکوراسیون ، تابلو سازی، ساخت سازه با استفاده از پلکسی، مدل سازی و … از دستگاه و ماشین حکاکی و تراش بر روی چوب استفاده کرد.

دستگاه و ماشین های cnc تراش و حکاکی چوب معمولا در ابعاد زیر عرضه می شوند :
♦ 60*90 سانتیمتر
♦ 120*120 سانتیمتر
♦ 130*250 سانتی متر
♦ 400* 200 سانتی متر و ..

توانایی ها و قابلیت های مربوط به دستگاه و ماشین های cnc تراش و حکاکی چوب تقریبا مشابه یکدیگر است که در اینجا برخی از این قابلیت ها را بیان می کنیم :

  •  توانایی حرکت و برش در سه بعد
  •  قابلیت استفاده از فایل های Corel Draw و Auto CAD
  • دارای میز کار المینیومی
  •  دارای سیستم حرکت خطی بال اسکرو

دستگاه cnc حکاکی چوب

بازار صنعت ایران و بازرگانی آرنیوس نیز به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات خرید و فروش انواع دستگاه و ماشین های cnc تراش و حکاکی بر روی چوب می باشد شما نیز چنانچه تصمیم به خرید و یا فروش این دستگاه ها را دارید می توانید از خدمات خرید فروش ماشین cnc حکاکی چوب در مجله صنعتی آرنیوس بهره شوید، برای این منظور با ما تماس بگیرید.

خدمات فروش دستگاه cnc حکاکی روی چوب

نظرات کاربران