خرید فروش دستگاه سنگ زنی

خدمات خرید فروش دستگاه سنگ زنی چرخ دنده

خدمات خرید فروش دستگاه سنگ زنی چرخ دنده: یکی از دستگاه های مهم صنعتی دستگاه سنگ زنی است و خدمات آن توسط ما ارائه می گردد.

از دیگر دستگاه های کاربردی صنعت ماشین کاری ماشین آلات سنگ زنی چرخ دنده می باشند، دستگاه های سنگ زنی چرخ دنده به عنوان یکی از شاخه های سنگ زنی فرم به شمار می روند، پایه و اساس کلی این روش فرم دادن به چرخ سنگ یا چرخ ساینده و سپس تماس آن با قطعه کار است که بدین ترتیب فرمی که بر روی سنگ ایجاد شده، بر روی قطعه کار نیز سائیده می شود.

در گذشته روش های بسیار متفاوتی برای اجرای پروسه های سنگ زنی استفاده می شد اما امروزه با گسترش علم و تکنولوژی شاهد این هستیم که دستگاه های بسیار جدیدتر و با تکنولوژی روز روانه بازار شده اند. در زمینه استفاده از دستگاه های سنگ زنی قدیمی مواردی به شرح زیر در عملکرد دستگاه مشاهده می شود:
در هر یک از مراحل براده برداری معمولا مقداری از خود سنگ نیز سائیده می شود لذا پس از چندین مرحله عملیات سنگ زنی چرخ سنگ باید مجددا فرم داده شود که انجام این فرایند کار بسیار ساده و آسانی نیست و زمان بر است.
پس از انجام سنگ زنی بر روی هر دندانه لازم است که چرخ دنده به اندازه یک گام دوران داده شود که این میزان دوران ممکن آنچنان دقیق نباشد و سپس بر روی پروسه کاری تاثیر گذار باشد که این مسئله در مورد چرخ دنده های مارپیچ بیشتر نمایان است.

√ یکی از معایب دقیق نبودن گام ایجاد سرو صدا و سایش در هنگام کار چرخ دنده است.

در مرکز فروش بازار صنعت آرنیوس خدمات خرید فروش دستگاه سنگ زنی چرخ دنده را می توانید از کارشناسان ما دریافت نمایید همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه سنگ زنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو