خدمات انواع دستگاه لوله و پروفیل خم کن
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

خدمات انواع دستگاه لوله و پروفیل خم کن

خدمات انواع دستگاه لوله و پروفیل خم کن بسیار وسیع است که برای خم کاری این قطعات از دستگاه خم کن cnc و یا خم کن معمولی استفاده می شود.

دستگاه های خم کن سی ان سی این قابلیت را دارند که قطعات مختلف را به شکل های گوناگون خم کاری کنند و بسیاری از طرح های پیچیده را پیاده سازی نمایند.

شما نیز چنانچه در هر یک از حوزه های زیر تصمیم به فعالیت دارید نیازمند دستگاه خم کن هستید که در این صورت یا باید اقدام به خرید این دستگاه کنید و یا باید از خدمات مربوط به این حوزه از صنعت استفاده نمایید:
ساخت تجهیزات مختلف مورد استفاده در پزشکی
تولید قطعات مورد استفاده در ساخت تجهیزات حرارتی برودتی، کندانسور و اواپراتور
تولید و عرضه قطعات به کار رفته در آشپزخانه های مدرن
ساخت بسیاری از تجهیزات به کار رفته در باشگاه های ورزشی مدرن و همچنین مراکز فیزوتراپی
در فرایند تولید اگزوز و منیفولد

در واقع در هر جایی که خم کاری لوله و یا پروفیل به عنوان یک راه کار هوشمندانه به حساب می آید می توان از دستگاه های خم کن لوله استفاده کرد.

توسعه صنعت خم کاری و به خصوص سیستم های خم کاری سی ان سی cnc باعث شده که بسیاری از فرایند های جوش کاری، استفاده از تعداد زیادی زانویی در اجرای اتصالات منسوخ شوند و جای خود را به سیستم های نوین خم کاری دهند.

دستگاه های خم کن سی ان سی cnc به علت بهره مندی از پنل های لمسی باعث می شوند که اپراتور به راحتی بتواند با دستگاه ارتباط برقرار کند و پارامتر های مورد نیاز را به سیستم بدهد و حتی نظاره گر نحوه اجرای پارامترها باشد.

خدمات انواع دستگاه لوله و پروفیل خم کن را می توانید از ما درخواست کنید همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو