جدیدترین دستگاه سی ان سی برش لیزر چوب

25/04/2016

جدیدترین دستگاه سی ان سی برش لیزر چوب : در صنعت چوب استفاده از تکنولوژی برش حکاکی با استفاده از دستگاه های لیزر به عنوان جدیدترین و همچنین بهترین روش در حکاکی و برشکاری به شمار می رود.

امروزه شاهد این هستیم که صنعت چوب دستخوش تغییرات بسیاری شده و هنر همراه با تکنولوژی در آن دخیل شده اند. برای مقاصد بسیاری گاهی لازم است که بر روی چوب نقش ها و طرح های پیجیده ای را پیاده سازی کنیم که این امر امکان پذیر نیست مگر با استفاده از دستگاه سی ان سی برش لیزر چوب.

پیاده سازی بسیاری از طرح ها با استفاده از دست و ابزار آلات معمولی بسیار دشوار می باشد و زمان بر است و همچنین در برخی موارد غیر ممکن است اما اجرای تمام این امور با استفاده از دستگاه سی ان سی برش لیزر چوب بسیار سهل و آسان است و بسیاری از طرح ها را با سرعت و دقت بالا می توان پیاده سازی نمود.

برخی از کاربرد های دستگاه سی ان سی برش لیزر چوب عبارتست از : ساخت تابلوهای معرق، انواع جعبه های تزئینی ، ساخت آلات موسیقی و بسیاری موارد دیگر.

همچنین قابل ذکر است که با استفاده از دستگاه های cnc لیزر می توان طیف وسیعی از قطعات غیر فلزی را برش داد و بر روی آن ها حکاکی نمود.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از بهترین مراجع جهت معرفی انواع ماشین های cnc لیزر می باشد و شما می توانید در اینجا بهترین مشاوره ها و همچنین بهترین فروشنده ها را مشاهده کنید.

چنانچه تصمیم به خرید و یا فروش جدیدترین دستگاه سی ان سی برش لیزر چوب با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران