تقسیم بندی ماشینهای CNC Router
صنایع CNC و تراش

تقسیم بندی ماشینهای CNC Router

تقسیم بندی ماشینهای CNC Router : دستگاه های cnc روتور دارای انواع مختلفی هستند و تقسیم بندی های گوناگونی را می توان برای آن ها معرفی کرد که از نظر قابلیت و کارکرد و همچنین قیمت می توان تقسیم بندی زیر را برای این دستگاه ها در نظر گرفت.

1- ماشین های cnc ارزان قیمت
2 -ماشین های cnc با کیفیت بالا در حد متوسط
3 -ماشین های سی ان سی ویژه

دستگاه های CNC Router در انواع و اقسام مختلفی در سطح بازار موجود می باشند و هر کدام نسبت به دیگری دارای قابلیت ها و همچنین کاستی هایی هستند و هر کدام ممکن است مزیت های منحصر به فرد خود را داشته باشد. که خریداران لازم است در هنگام خرید برخی از معیار ها و نکات زیر را مورد توجه قرار دهند :

چنانچه کاربر سی ان سی در زمینه برش و حکاکی در حوزه ی خاصی مانند سنگ فعالیت دارد هرگز نباید به سمت خرید سی ان سی های ارزان قیمت و با قابلیت کم برود چرا که در این صورت در آینده اسیر دردسرهای بیشماری خواهد شد و بهتر است برای کارهای سنگین از دستگاه های با اطمینان بالا استفاده گردد.

چنانچه هدف از خرید سی ان سی انجام و ارائه کار های با تیراژ بالایی است بهتر این است که اقدام به خرید دستگاه های با کیفیت بالا و قطعات اصلی کنید و هرگز به سمت دستگاه های ارزان قیمت با کیفیت پایین نروید چرا که کار زیاد باعث استهلاک قسمت های مختلف دستگاه می گردد و چنانچه دستگاه از توانایی بالایی برخوردار نباشد اسباب ضرر و زیان شما را فراهم خواهد کرد.

چنانچه که محصول تولیدی از ارزش ریالی بالایی برخوردار می باشد بهتر است که ساخت و پیاده سازی آن را به دستگاه های سی ان سی با قابلیت و اطمینان بالا بسپارید تا باعث اطمینان شما از انجام دقیق و صحیح کار گردد.

چنانچه موادی که قرار است توسط دستگاه برش داده شود از سختی بالایی برخوردار نیستند و همچنین تنوع محصولات تولیدی بالا نیست دستگاه های سی ان سی ارزان قیمت البته با کیفیت خوب می تواند جواب گوی خوبی برای شما باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو