تقسیم بندی ماشینهای CNC Router

تقسیم بندی ماشینهای CNC Router
29/03/2015

تقسیم بندی ماشینهای CNC Router : دستگاه های cnc روتور دارای انواع مختلفی هستند و تقسیم بندی های گوناگونی را می توان برای آن ها معرفی کرد که از نظر قابلیت و کارکرد و همچنین قیمت می توان تقسیم بندی زیر را برای این دستگاه ها در نظر گرفت.

1- ماشین های cnc ارزان قیمت
2 -ماشین های cnc با کیفیت بالا در حد متوسط
3 -ماشین های سی ان سی ویژه

دستگاه های CNC Router در انواع و اقسام مختلفی در سطح بازار موجود می باشند و هر کدام نسبت به دیگری دارای قابلیت ها و همچنین کاستی هایی هستند و هر کدام ممکن است مزیت های منحصر به فرد خود را داشته باشد. که خریداران لازم است در هنگام خرید برخی از معیار ها و نکات زیر را مورد توجه قرار دهند :

چنانچه کاربر سی ان سی در زمینه برش و حکاکی در حوزه ی خاصی مانند سنگ فعالیت دارد هرگز نباید به سمت خرید سی ان سی های ارزان قیمت و با قابلیت کم برود چرا که در این صورت در آینده اسیر دردسرهای بیشماری خواهد شد و بهتر است برای کارهای سنگین از دستگاه های با اطمینان بالا استفاده گردد.

چنانچه هدف از خرید سی ان سی انجام و ارائه کار های با تیراژ بالایی است بهتر این است که اقدام به خرید دستگاه های با کیفیت بالا و قطعات اصلی کنید و هرگز به سمت دستگاه های ارزان قیمت با کیفیت پایین نروید چرا که کار زیاد باعث استهلاک قسمت های مختلف دستگاه می گردد و چنانچه دستگاه از توانایی بالایی برخوردار نباشد اسباب ضرر و زیان شما را فراهم خواهد کرد.

چنانچه که محصول تولیدی از ارزش ریالی بالایی برخوردار می باشد بهتر است که ساخت و پیاده سازی آن را به دستگاه های سی ان سی با قابلیت و اطمینان بالا بسپارید تا باعث اطمینان شما از انجام دقیق و صحیح کار گردد.

چنانچه موادی که قرار است توسط دستگاه برش داده شود از سختی بالایی برخوردار نیستند و همچنین تنوع محصولات تولیدی بالا نیست دستگاه های سی ان سی ارزان قیمت البته با کیفیت خوب می تواند جواب گوی خوبی برای شما باشند.

نظرات کاربران

3 × 3 =