بهترین دستگاه سی ان سی برش لیزر mdf

24/04/2016

بهترین دستگاه سی ان سی برش لیزر mdf : دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر به عنوان یکی از بهترین ماشین ها برای برش و حکاکی بر روی ورق های ام دی اف با قطر کم می باشد.

امروزه شاهد گسترش استفاده از انواع ورق های ام دی اف می باشیم و این موضوع به دلیل تنوع در طرح و رنگ و همچنین قیمت مناسب آن می باشد از همین رو نیز استفاده از ماشین های سی ان سی برش و حکاکی لیزر نیز گسترش یافته است.

برخی از کاربرد های ورق های ام دی اف به این شرح است: ساخت انواع میز و مبلمان اداری، ویترین، پارتیشن بندی، جعبه های کادویی، صنایع دستی و … بسیاری اقلام دیگر که همگی با استفاده از ورق های ام دی اف mdf ساخته و روانه بازار می شوند.

توجه به این نکته لازم است که استفاده از دستگاه سی ان سی برش لیزر mdf تنها برای ورق های با ضخامت کم مناسب می باشد چرا که در غیر این صورت لیزر باید از قدرت بالایی برای برش برخوردار باشد که این امر باعث سوختگی و در نتیجه زدگی در لبه ورق های ام دی اف mdf خواهد شد اما انواع ورق های ام دی اف mdf با ضخامت کم را می توان با استفاده از دستگاه سی ان سی برش لیزر mdf به راحتی برش داد و یا بر روی آن ها حکاکی انجام داد که این فرایند بدون کوچکترین زدگی و سوختگی در لبه ها صورت خواهد گرفت.

با استفاده از دستگاه سی ان سی برش لیزر mdf علاوه بر ایجاد برش بر روی ورق ها می توان هرگونه طرح خاص و پیچیده ای را بر روی ام دی اف mdf پیاده سازی کرد.

بازار صنعت ایران یکی از مشاوران برجسته در زمینه طراحی ساخت و خرید فروش دستگاه سی ان سی برش لیزر mdf می باشد شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز و درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید.

نظرات کاربران