انواع دستگاه cnc برش حکاکی لیزر
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

انواع دستگاه cnc برش حکاکی لیزر

انواع دستگاه cnc برش حکاکی لیزر جهت برش انواع فلز آهن استیل آلومنیوم چوب mdf پارچه در به همراه لیست قیمت: بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات مربوط به انواع دستگاه cnc برش حکاکی لیزر در ایران می باشد.

انواع دستگاه cnc لیزر در دو نوع مخصوص فلزات و مخصوص غیر فلزات در بازار موجود می باشند. نوع دوم یعنی دستگاه cnc برش حکاکی لیزر غیر فلزات برای برش و حکاکی بر روی مواد مختلفی نظیر چوب، شیشه، پلکسی، سنگ، پلاستیک و … به کار می رود.

از جمله مزایای این دستگاه ها به این شرح است : سرعت بالا در اجرای کار، دقت در انجام کار، راحتی کار با دستگاه، توانایی برش و حکاکی طرح های پیچیده، وسیع بودن گستره ی کاری.

فروش دستگاه cnc برش لیزر

یکی از اهداف بازار صنعت آرنیوس بومی سازی این حوزه از صنعت است و در همین راستا با بهره گیری از کارشناسان خبره توانسته بهترین و کارامد ترین مشاوره های تخصصی را به فعالان این حوزه ارائه دهد.

شما نیز در صورتی که قصد خرید و یا فروش انواع دستگاه cnc برش حکاکی لیزر را دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و یا از خدمات گسترده بازار صنعت آرنیوس بهره مند گردید و همچنین نیاز های خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

از دستگاه cnc برش حکاکی لیزر برای برش و حکاکی دقیق بر روی متریال های مختلفی نظیر مواد فلزی و غیر فلزی استفاده می‌شود. این دستگاه ها در صنعت مورد کاربرد گسترده ای قرار می گیرند. این امر به دلیل دقت و سرعت بالای این دستگاه ها در عملیات برش و حکاکی می باشد. به کمک انواع دستگاه cnc لیزر، می توان بر روی اجسام گوناگون، برش هایی با دقت و ظرافت بالا انجام داد و یا طرح های مختلفی را بر روی اجسام حکاکی کرد.

معرفی دستگاه cnc لیزر
معرفی دستگاه cnc لیزر

نحوه عملکرد این دستگاه cnc

عملکرد دستگاه cnc برش حکاکی لیزر به این شکل است که در ابتدا از هد دستگاه، پرتو لیزر بر روی سطح مورد برش، تابیده می‌شود وبا استفاده از این اشعه لیزر می توان قسمت مورد نظر را برش داده و یا حکاکی کرد. توجه داشته باشید که اشعه های لیزر گوناگون قدرت های متفاوتی دارند. بعد از برش و حکاکی روی سطح مورد نظر، با استفاده گاز فشار بالا، قسمت هایی که برش خورده اند از روی جسم پاک می شوند و این امر در نهایت موجب به وجود آمدن سطحی صاف و سیقلی می شود.

معرفی دستگاه cnc لیزر

دستگاه های برش لیزر cnc از انواع مختلف لیزر ها بهره می برند. این لیزرها شامل لیزر گازی، رادیواکتیو، شیمیایی و لیزر جامد می‌شوند؛ اما دو نوع لیزر گازی و جامد مورد بیشترین  استفاده در صنعت قرار می گیرند. لیزر گازی و لیزر جامد خود شامل بخش های مختلفی می شوند. برای مثال میان لیزرهای صنعتی، لیزر گازی Co2 بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این امر به دلیل بهره گیری گسترده از این لیزر در ایجاد برش و حکاکی بر روی انواع اجسام مختلف نظیر مواد فلزی و غیر فلزی می باشد.

 انواع دستگاه cnc برش حکاکی لیزر شامل دو نوع CO2 و فایبر هستند. هر کدام از این دستگاه ها مزایایی مخصوص به خود را دارند.

تفاوت انواع دستگاه cnc سی ان سی لیزر

برخلاف دستگاه لیزر co2، در لیزر فایبر قطعات به کار رفته در دستگاه فاقد حرکت بوده و ثابت می باشند و به همین دلیل نیروی کمتری مصرف می شود. بنابراین می توان گفت، این دستگاه ها به لحاظ  صرفه جویی در هزینه ها بسیار سودمند هستند. دستگاه برش حکاکی لیزر فایبر از طریق چهار روش به حکاکی می پردازد. این روش ها عبارت از پر کردن، پر کردن با تغییر رنگ، حکاکی و حکاکی به همراه تغییر رنگ هستند.

بازار صنعت آرنیوس با ارائه انواع دستگاه cnc سی ان سی برش لیزر و خدمات پیرامون آن در ایران، بستر مناسبی برای دست یابی اطلاعات کامل راجع به این دستگاه ها و همچنین خرید و فروش آن ها ایجاد کرده است. با توجه به تاثیر مثبت تکنولوژی لیزر در مشاغل مختلف، در صورتی که تمایل به آشنایی با انواع این دستگاه ها و کاربرد هر کدام از آن ها در شغل خود دارید و یا اگر در فکر خرید یا فروش دستگاه های برش حکاکی لیزر هستید، برای بهره گیری از خدمات گسترده ما، با کارشناسان فنی بازار صنعت آرنیوس در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو