ارائه خدمات فروش دستگاه cnc منبت کاری
خرید فروش cnc حکاکی برش چوب

ارائه خدمات فروش دستگاه cnc منبت کاری

ارائه خدمات فروش دستگاه cnc منبت کاری : آیا به دنبال مرکزی جهت ارائه خدمات منبت کاری و فروش دستگاه سی ان سی منبت کاری هستید، بازار صنعت ایران شما را یاری خواهد کرد.

خدمات مربوط به منبت کاری می توانند به دو صورت دستی و یا اتوماتیک با استفاده از دستگاه cnc منبت کاری صورت گیرد. در منبت کاری دستی ، منبت کار ابتدای کار طرح مورد نظر خود را انتخاب می کند و سپس با استفاده از ابزار آلات مخصوص طرح را بر روی قطعه کار پیاده می کند که برای این کار قطعه ی مورد نظر را بر روی گیره سفت و محکم می کند و سپس عملیات منبت کاری را اجرا می کند.

از جمله ابزار آلاتی که در این کار استفاده می شود می توان به مغار، قلم، اسکنه و …  نام برد و برخی از طرح هایی که پیاده می شوند شامل خطوط کوفی، نقش های سلیمی، ختایی، گل و مرغ و … است.

تا قبل از پیدایش دستگاه cnc منبت کاری، بخش اعظم  خدمات منبت کاری با استفاده از دست انجام می شد اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود دستگاه سی ان سی منبت کاری به صنعت، اجرای این وظایف به عهده این ماشین سپرده شد.

استفاده از دستگاه cnc منبت کاری چوب

جهت استفاده از دستگاه سی ان سی  می توان ابتدا قطعه کار نمونه را اسکن سه بعدی کرد و سپس از آن یک فایل کامپیوتری تهیه نمود و این فایل را جهت پردازش به کنترلر دستگاه cnc می دهند تا کار را اجرا کند.

و همچنین می توان با استفاده از نرم افزار های تخصصی طرح سه بعدی را پیاده سازی کرد و جهت پردازش به دستگاه cnc منتقل نمود.

شما نیز چنانچه تصمیم به خرید دستگاه cnc منبت کاری دارید می توانید با بازار صنعت ایران مرکز فروش دستگاه cnc منبت کاری و بازرگانی آرنیوس مرکز ارائه خدمات فروش دستگاه سی ان سی منبت کاری چوب تماس بگیرید تا بهترین و مناسب ترین خرید را داشته باشید و همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

ارائه خدمات فروش دستگاه cnc منبت کاری

یکی از کاربردهای اصلی و مهم دستگاه های cnc چوب، انجام منبت کاری می باشد. به دلیل اینکه دستگاه های cnc از توانایی حرکت در سه محور  X، Y  و Z برخوردارند، می توانند از طریق فایل های سه بعدی، طرح مورد نظر را بر روی قطعات چوب یا ام دی اف تراشیده و حکاکی کنند. با توجه به اینکه این دستگاه ها یکی از نیازهای اصلی هر صنعتی در زمینه چوب به شمار می روند، برای شناخت این دستگاه ها و آگاهی از مراکز فروش آن ها، با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

ارائه خدمات دستگاه cnc منبتکاری

مزایای به کارگیری دستگاه cnc منبت کاری

از فواید منبت کاری با دستگاه های cnc می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش سرعت منبت کاری. دستگاه cnc منبت کاری نسبت به کار دستی، به خصوص در ایجاد طرح های ظریف بر روی چوب، از سرعتی بالا برخوردارند.
  • ظرافت بالا در منبت کاری. دستگاه های cnc به دلیل بهره گیری از فناوری کامپیوتری، می توانند با دقتی بالا در حدود چند صدم میلی متر، به انجام منبت کاری بپردازند.
  • همانند بودن اجسام منبت کاری شده. منبت کاری هایی که توسط دستگاه cnc صورت می گیرد، از نظر ابعاد و ظرافت، کاملا یکسان هستند، در صورتی که اگر قطعات مختلف با دست منبت کاری شوند، تفاوت طرح ها را می توان احساس کرد. به این ترتیب با استفاده از دستگاه cnc منبت کاری می توان طراحی های مبلمان، تخت و سایر محصولات چوبی را به صورت کاملا همانند انجام داده و به بازار ارائه داد.

از دستگاه cnc منبت کاری در کجا استفاده می شود؟

معمولا از این دستگاه ها در صنایع و مشاغل زیر استفاده می شود:

  • ساخت قطعات منبت کاری مبلمان، تخت خواب و… در تیراژ بالا
  • ساخت انواع قاب ها و تابلوهای تزئینی
  • ساخت انواع محصولات چوبی منبت کاری شده مانند درب های چوبی

نمونه دستگاه cnc منبت کاری

از حرفه ای ترین مدل های دستگاه cnc در صنعت منبت کاری چوب، می توان مدل های 6، 8، 10 و 12 کله را نام برد. این دستگاه های سی ان سی از پیشرفته ترین و بهترین نوع موتورها و کنترلرها برخوردار بوده و سرعت بسیار بالایی دارند. این دستگاه cnc منبت کاری چوب به دلیل سرعت بالا، راندمان تولید را افزایش داده و همچنین سودآوری تولید را زیاد می کنند. راحتی کار با این دستگاه ها در کنار سایر مزایای ذکر شده، موجب شده، جایگزینی عالی برای دستگاه های منبت کاری معمولی محسوب شوند. این دستگاه ها در صنعت مبلمان از کاربرد زیادی برخوردارند.

با توجه به آن چه گفته شد، چنان چه شما نیز قصد خرید یک دستگاه cnc منبت کاری را دارید، سعی کنید از مراکز فروش معتبر خرید کنید. بازار صنعت آرنیوس با ارائه خدمات فروش دستگاه cnc منبت کاری، شما را در تمام مراحل خرید یاری خواهد کرد؛ با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو