ارائه خدمات فروش دستگاه سی ان سی منبت کاری

ارائه خدمات فروش دستگاه سی ان سی منبت کاری
21/04/2016

ارائه خدمات فروش دستگاه سی ان سی منبت کاری : آیا به دنبال مرکزی جهت ارائه خدمات منبت کاری و فروش دستگاه سی ان سی منبت کاری هستید، بازار صنعت ایران شما را یاری خواهد کرد.

خدمات مربوط به منبت کاری می توانند به دو صورت دستی و یا اتوماتیک با استفاده از دستگاه سی ان سی منبت کاری صورت گیرد. در منبت کاری دستی ، منبت کار ابتدای کار طرح مورد نظر خود را انتخاب می کند و سپس با استفاده از ابزار آلات مخصوص طرح را بر روی قطعه کار پیاده می کند که برای این کار قطعه ی مورد نظر را بر روی گیره سفت و محکم می کند و سپس عملیات منبت کاری را اجرا می کند.

از جمله ابزار آلاتی که در این کار استفاده می شود می توان به مغار، قلم، اسکنه و …  نام برد و برخی از طرح هایی که پیاده می شوند شامل خطوط کوفی، نقش های سلیمی، ختایی، گل و مرغ و … است.

تا قبل از پیدایش ماشین ها و دستگاه های سی ان سی منبت کاری، بخش اعظم  خدمات منبت کاری با استفاده از دست انجام می شد اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود دستگاه سی ان سی منبت کاری به صنعت، اجرای این وظایف به عهده این ماشین سپرده شد.

دستگاه cnc منبت کاری چوب

جهت استفاده از دستگاه سی ان سی  می توان ابتدا قطعه کار نمونه را اسکن سه بعدی کرد و سپس از آن یک فایل کامپیوتری تهیه نمود و این فایل را جهت پردازش به کنترلر دستگاه سی ان سی می دهند تا کار را اجرا کند.

و همچنین می توان با استفاده از نرم افزار های تخصصی طرح سه بعدی را پیاده سازی کرد و جهت پردازش به دستگاه سی ان سی منتقل نمود.

شما نیز چنانچه تصمیم به خرید دستگاه سی ان سی منبت کاری دارید می توانید با بازار صنعت ایران مرکز فروش دستگاه سی ان سی منبت کاری و بازرگانی آرنیوس مرکز ارائه خدمات فروش دستگاه سی ان سی منبت کاری چوب تماس بگیرید تا بهترین و مناسب ترین خرید را داشته باشید و همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

نظرات کاربران