ارائه خدمات دستگاه جوش و برش پلاسما cnc

ارائه خدمات دستگاه جوش و برش پلاسما cnc
06/07/2016

ارائه خدمات دستگاه جوش و برش پلاسما cnc: دستگاه های برش پلاسما خدمات و امکانات مناسبی را در سطح بالا در اختیار ما قرار می دهند.

دستگاه جوش و برش پلاسما cnc از جمله ماشین آلات مناسب و اقتصادی برای برش فلزات هستند و به دلیل برخورداری از پنل نمایشگر و همچنین سیستم سی ان سی قابلیت ها و توانایی های بالایی را می تواند در اختیار کاربران قرار دهد.

مدل های بسیار زیادی از این دستگاه ها در بازار وجود دارند، به طوری که هر مدل و با هر قدرتی که خریداران نیاز داشته باشند در بازار قابل مشاهده است و یا حتی توسط برخی از شرکت ها به صورت سفارشی قابل ساخت می باشند.

حوزه کاری و استفاده از ماشین آلات سی ان سی پلاسما بسیار وسیع است و در صنایع بزرگی همچون صنایع خودرو سازی، صنایع نفت، ساختمان سازی، سوله سازی و … و همچنین در صنایع کوچکی همچون صنعت تابلو سازی، صنایع تبلیغات، دکوراسیون و … مورد استفاده قرار می گیرد.

در هنگام خرید این دستگاه ها لازم است برخی پارامتر ها بدین شرح را در نظر داشته باشید:
ابعاد حرکتی دستگاه که قدرت مانور دستگاه بر روی قطعه کارهای مختلف را نشان می دهد
ابعاد میز کار
حداکثر سرعت خطی، که در سرعت انجام کار و تحویل آن بسیار موثر است
نوع سیستم حرکتی، که عموما سروو موتور است و لازم است که به برند سروو موتور توجه کافی داشته باشیم
دقت برش، که توانایی دستگاه در پیاده سازی طرح های پیچیده و ظریف را نشان می دهد
مواد قابل برش، هر دستگاه توانایی برش رنج خاصی از مواد با ضخامت های خاصی را دارا است که باید با توجه به نوع کار مدل مناسب را انتخاب نمود

ارائه خدمات دستگاه جوش و برش پلاسما cnc در بازار صنعت آرنیوس انجام می شود که می توانید با متخصصین این مرکز مکاتبه داشته باشید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران

  • حسن قربانی 22/03/2019